Dabar populiaru
Publikuota: 2009 liepos 17d. 11:41

Ketvirtoji „Meilės trikampio“ savaitė suporavo net keturis jaunuolius!

Jolanta ir Deividas
TV3 nuotr. / Jolanta ir Deividas

Ši savaitė „Meilės trikampyje“ buvo tikrai ypatinga. Pirmadienį namelį paliko Edita ir Žilvinas, o ketvirtadienį galėjome sveikinti jau trečiąją karščiausio šios vasaros realybės šou porelę – Jolantą ir Deividą, kurie po ilgų dvejonių nusprendė drauge palikti TV3 romantiškąjį žaidimą.

Jolantos ir Deivido santykiai „Meilės trikampyje“ buvo sunkiai prognozuojami. Tačiau stebint iš šalies atrodė, kad šių dalyvių simpatijos vienas kitam pamažu auga... Nors rytais jiedu tvirtindavo, kad yra labai skirtingi žmonės ir tapti pora vargu ar galėtų, vakarais „Meilės trikampyje“ arba Jolanta, arba Deividas vis palikdavo jau patikrintų jausmų savininko kortą.

Deividui teko įveikti net du konkurentus – alytiškį Rimą ir vilnietį Vitalijų. Na, o Jolantai trečiąją dieną teko konkuruoti su 27-erių padavėja Laura. Pirmą kartą tapęs padėties šeimininku Deividas labai apsidžiaugė. Tačiau, kai traukdamas kortas, jis nė sykio neištraukė naujokės kortos, netgi ėmė svarstyti, jog Jolantą į glėbį jam stumia pats likimas.... Nuostabiai praleidę trečiąją dieną „Meilės trikampyje“, pasivažinėję velomobiliu bei atsipalaidavę jogos pamokose, vakare Jolanta ir Deividas ilgai nedvejojo. Jiedu nusprendė, jog daugiau išbandymų jiems nebereikia. O santykius būtina stiprinti ne kovojant su konkurentais, bet realiame gyvenime.

„Pasirinkau Deividą, nes mane žavi jo išvaizda, jo ypatingai tamsūs plaukai ir gražios akys“, – komplimentų pasirinktam vaikinui negailėjo Jolanta.

Taip „Meilės trikampyje“ gimė trečioji šios vasaros realybės šou porelė – 24-erių vilnietė Jolanta ir metais jaunesnis ukmergiškis Deividas.

Kas kitą savaitę peržengs romantiškojo „Meilės trikampio“ duris ir pasiners į naujų jausmų paiešką, TV3 žiūrovai sužinos ateinantį pirmadienį, liepos 20-ąją 21.00 val.!

Temos: 1 Meilė

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

00:10
24:14
00:49

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką