TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Kiek kainavo Giedrius Savickas?

Giedrius Savickas
Denis Šklovskij (fotostudija "Ciklopas") / Giedrius Savickas
Šaltinis: „Laima“
0
A A

Jam 2009 metai buvo ypatingi. Itin daug dirbantis (vaidmenys Oskaro Koršunovo ir Anželikos Cholinos šokio teatruose, seriale „Moterys meluoja geriau“, televizijos laidoje „Dar pažiūrėsim...“) aktorius Giedrius Savickas sako, kad patyrė savotišką lūžį, po kurio daug ką išsiaiškino ir suprato.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Labai gražiai prašo: „Leiskite dar pusvalandį pamiegoti...“ Kai po kokio penkto skambučio ir dargi žinutės: „Giedriau!!! Atsiliepkite pagaliau!!!“ – užsimiegojęs atsiliepia. Nesijaučiu sadistė. Vakarykštis O. Koršunovo spektaklio Romeo, aišku, turi teisę į poilsį, bet ši diena ypatinga – Kūčios, Giedriui laikas keltis ir važiuoti pas mamą į Klaipėdą, tad manau padariusi gerą darbą.

Esate vienturtis, mamos numylėtinis?

Turiu devyneriais metais vyresnį brolį. Anksti netekome tėvo, ir brolis kartu su mama mane užaugino. Per mane į mokyklą vėluodavo, dėl manęs eilėse stovėdavo... Tik kai aš gimiau, labai nusivylė. Paklausė tėvų: „Kiek jis kainavo?“ Jam juokais atsakė: „Tris šimtus rublių.“ – „Taigi už tiek penki dviračiai „Ereliukas“ būtų išėję...“ Net apsiverkė vaikas. Paskui dar pridūrė: „Ir kaip galima tokį – be plaukų ir dantų – pirkti?“ Artimas mūsų ryšys nuo vaikystės išliko iki dabar. Ir kuo toliau, tuo labiau jis tvirtėja. Tik laiko būti tiek su juo, tiek su mama turiu vis mažiau. Rečiau grįžtu į Klaipėdą. Kai užaugi prie jūros, nelabai ją vertini, gal tik dabar ją atradau – mat pradėjau kaituoti.

Labai madingas užsiėmimas...

Suradau jį sau. Nes 2009–ieji buvo savęs pažinimo metai.

Subrendote, kaip sakoma, pagaliau į protą atėjote prieš trisdešimtąjį gimtadienį, ar ne?

Žinot, atrodė, kad metai man bus patys blogiausi. Skyrybos... Ir šiaip... Supratau, kad galbūt einu visai ne į tą pusę. Ir kad man nepatinka, kaip gyvenu.

Nepatiko tai, kad gyvenimą užpildė vien darbas?

Nepatiko mano požiūris į darbą. Na, gali būti toks besidraskantis, į krūtinę besimušantis pionierius, bet... Kas iš to? Vienas žinomas aktorius dažnai man kartodavo: „Tik nebūk pionierius!“ Per daug neįsijausk. Nesusireikšmink. Anksčiau pernelyg jautriai reaguodavau į bet kokias tiek profesines, tiek asmenines problemas. Bėgau, bėgau ir bėgau, galvoje nuolat sukdavosi mintys, kad kažko nepadariau, kažko nespėjau, kažkas ne taip. Tai paralyžiuodavo. Paskui nusiraminau. Išmokau saugoti save. Ir spręsti tas problemas.

Plačiau skaitykite naujausiame žurnale „Laima“
 

„Laima“
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką