Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kirdeikis iškeitė „InCulto“ į ekologijos akciją „Darom“ (nuotraukos)

Šarūnas Kirdeikis su šokėjais
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Šarūnas Kirdeikis su šokėjais
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Aktyvūs Lietuvos žmonės jau gali ruoštis balandžio 17 dieną, šeštadienį, visoje šalyje organizuojamai aplinkos tvarkymo akcijai „Darom“. Planuojama, kad trečią kartą vykdoma masinė talka sutrauks per 100 tūkstančių Lietuvos gyventojų, kurie vakare galės dalyvauti ar per televiziją pasižiūrėti jiems skirtą padėkos koncertą su muzikos ir visomis TV3 žvaigždėmis.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

„Pastebėjau, kad kai šalyje būna daroma kas nors gero, visada lepina geras oras“, – švarinimosi savaitgalio orus prognozavo sinoptikas Naglis Šulija, kviesdamas visus prisidėti prie akcijos ir padaryti šalį gražesnę.

Akcija „Darom 2010“ turės per tūkstantį švarinimosi vietų visoje Lietuvoje, kurių kiekvieną prižiūrės 3 koordinatoriai – iš viso 3 000 savanorių visoje šalyje. Visi, norintys dalyvauti nacionalinėje švarinimosi akcijoje, primygtinai kviečiami registruotis specialioje akcijos interneto svetainėje.

„Visiems norintiems prisidėti prie akcijos būtina registruotis, nes mes iš mūsų pažymėtų 1 000 vietų vėliau išvešime surinktas šiukšles. O žmones, kurie žada savarankiškai tvarkytis aplink gyvenamąją vietą, labai prašome išsivežti šiukšles, kitaip jos ten ir liks stovėti“, – sakė „Darom“ atstovė spaudai Lina Bliudžiūtė ir prašė akcijos dalyvių pasirūpintų šiukšlių maišais ir pirštinėmis.

Šiais metais prie „Darom“ jungiasi ir išreiškia savo palaikymą visi TV3 televizijos vedėjai. Jie į akciją kvies specialiomis sagėmis, kurios puoš jų atlapus. Pirmą kartą švarinimosi akciją „Darom“ šiemet vainikuos specialus koncertas, kuriame skambės specialiai jam sukurtos ar adaptuotos dainos.

„Apie tokį žalią, ekologišką koncertą svajojau nuo praėjusių metų ir šiemet jis įvyks kaip padėka visiems, kurie prisidėjo prie akcijos „Darom“, – sakė renginio organizatorius Gediminas Jaunius.

Koncertą ves šeši žmonės: šiuolaikinę visuomenę įkūnijantis Revizorius Ramūnas Rudokas ir penkios skirtingas kartas simbolizuojančios Žemės dukros: „Lietuvos perlų“ nugalėtoja Genovaitė Pupelienė, Nomeda Marčėnaitė, Liepa Rimkevičienė, Lina Joy ir Evita Malaškevičiūtė (Vytė iš serialo „Amžini jausmai“). Juos iš perdirbtų medžiagų aprengs dizaineriai Ieva Ševiakovaitė, Jolanta Rimkutė, Liutauras Salasevičius ir kt.

Skambės „žalios“ dainos ir Donato Montvydo sukurtas specialus akcijos himnas, bus rodomi specialūs siužetai, skatinantys ekologijos idėjas, vyks masiniai šokiai, kuriems diriguos Šarūnas Kirdeikis.

„Koncerte bus daug masinių choreografinių scenų – mūsų projekto choreografas Šarūnas Kirdeikis atsisakė važiuoti su grupe „InCulto“ į turą po Europą, kur reklamuojama eurovizinė daina, nes jam ekologija yra labai svarbi ir jis bus čia. Ant Šarūno pečių guli didelis šokėjų kolektyvas, kuris dieną naktį galvoja, kaip įtaigiai išreikšti tai, kaip mes gyvename“, – pasididžiuodamas sakė G.Jaunius.

Koncertas vyks naujoje vietoje – šalia prekybos centro „Ozas“, o jį tiesiogiai rodys TV3 televizija.

Komentarai
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką