Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Kito kampo“ aktoriai prieš pasirodymą Londone padaugino angliškos arbatos

„Kito kampo“ aktoriai
Teatro archyvo nuotr. / „Kito kampo“ aktoriai
Šaltinis: 15min
0
A A

Vienintelio Lietuvoje improvizacijų teatro „Kitas kampas“ aktoriai jau vos nusėdi vietoje ir nervingai kasdien maišo anglišką arbatėlę su pienu, nes kelionė į Londoną jau čia pat.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Nors šis aktorių pasirodymas skirtas lietuviam Londone, bet vyks pagal britišką tradiciją – sekmadienį per penktos valandos arbatėlės laiką.

Daugiausiai kartų iš visos trupės Anglijoje yra viešėjęs aktorius Kirilas Glušajevas. Pasirodo, jis ten yra ir dirbęs, ir studijavęs:

„Londonas – vienas mėgstamiausių miestų, ne kartą teko ten būti. Londone visada būtinai nueinu į Kamdeno rajoną. Labai mėgstu Londono metro – ten sutinki daug stilingų ir spalvingų žmonių. Dar mėgstu naktinį Soho“,  – savo simpatijas britų pasididžiavimui išsako K.Glušajevas.

Teatro archyvo nuotr./„Kito kampo“ aktoriai
Teatro archyvo nuotr./„Kito kampo“ aktoriai

„Man irgi labai patinka Londonas, tačiau nesu ten tiek kartų buvęs, kad tą patį veikčiau. Ten per daug yra ką pamatyti, kad kartotumeisi“, – Kirilui draugiškai oponuoja kitas teatro aktorius Audrius Bružas.

Paklausti, ką „Kito kampo“ nariai mano apie Londone gyvenančius lietuvius, visi vienbalsiai sako, kad jie atrodo jiems įdomūs, pasikeitę, laisvesni, pamažu besitransformuojantys į kitokius žmones, dažniausiai į gerąją pusę.

„Be to, Londone gyvenantys lietuviai man yra lietuviai, kurie Angliją pavertė Lietuvos kaimyne“, – savo mintį priduria, kaip visada, subtilaus humoro nestokojantis aktorius Martynas Nedzinskas, pastaruoju metu daug vadinantis ir Oskaro Koršunovo spektakliuose.

„Kitas kampas“ jau kovo 2 d. kino teatre „Genesis cinema“ į Lietuvą vis negrįžtančius Londono lietuvius privers ašaroti juoko ašaromis.

VIDEO: „Kito kampo“ aktorių arbatėlė
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką