Dabar populiaru
Publikuota: 2020 rugpjūčio 11d. 19:00 , Atnaujinta: 2020 rugpjūčio 12d. 22:34

„Kitokius pasikalbėjimus“ vedęs Mantas Katleris – irgi eilėje darytis testą: „Situacija išties nemaloni“

Mantas Bertulis ir Mantas Katleris
Organizatorių nuotr. / Mantas Bertulis ir Mantas Katleris

Antradienio rytą „Kitokius pasikalbėjimus“ pasiekė nemalonios žinios – koronavirusu užsikrėtė trys Kauno „Adform kiemelio“ baro padavėjos. Būtent šiame kiemelyje prieš kelias dienas vyko laida su Egidijumi Dragūnu, kurią vedė humoristas Mantas Katleris. 15min susisiekė su Mantu, kuris patikino, kad jaučiasi gerai, tačiau išgirdęs apie situaciją iškart užsirašė atlikti koronaviruso tyrimą.

Antradienį Kauno „Adform kiemelio“ baro padavėjoms nustatytas koronavirusas. Įtariama, kad šios darbuotojos dirbo tuo metu, kai vyko laida „Kitokie pasikalbėjimai“, kurios svečias buvo Egidijus Dragūnas. Žinomą atlikėją kalbino humoristas Mantas Katleris.

15min susisiekus su E.Dragūnu, ši žinia jį išmušė iš vėžių. Kaip sakė atlikėjas, pastaruoju metu jis kosti, nekaip jaučiasi, todėl artimiausiuose jo planuose yra pasidaryti koronaviruso testą. „Buvau šalia barmenų, nes jie visi buvo už scenos“, – bekosėdamas sakė E.Dragūnas.

Koronaviruso tyrimui užsirašė ir M.Katleris. Humoristas tikina, kad jaučiasi gerai, jokių simptomų nejaučia: „Užsirašiau tyrimui dėl koronaviruso iš karto išgirdęs apie šią situaciją. Susidariusi situacija yra nemaloni, bet dabar gyvename tokiame pasaulyje.“

„Kitokių pasikalbėjimų“ nuotr. /Egidijus Dragūnas-Sel ir Mantas Katleris
„Kitokių pasikalbėjimų“ nuotr. /Egidijus Dragūnas-Sel ir Mantas Katleris

Pasiteiravus, ar renginio metu buvo dėvimos kaukės, M.Katleris atsakė, kad, kiek jam pačiam teko matyti, visi aptarnaujančio personalo darbuotojai jas dėvėjo.

Į situaciją sureagavęs „Kitokių pasikalbėjimų“ organizatorius Mantas Bertulis socialinio tinklo paskyroje savo sekėjams pranešė liūdną žinią – artimiausias dvi savaites neįvyks planuoti pokalbiai.

Jų pagrindiniu vedėju esantis M.Katleris į darbą norėtų grįžti anksčiau, tačiau dėl to neplanuoja rizikuoti aplinkinių saugumu: „Lauksiu rezultatų ir laikysiu kumščius. Raginu žmones saugoti savo ir kitų sveikatą, dėvėti kaukes bei laikytis medikų ir vyriausybės nurodymų bei apribojimų.“

Tiesa, trečiadienį Mantas Katleris instagrame su savo sekėjais pasidalijo džiugia žinia. Jo koronaviruso tyrimo atsakymas – neigiamas. „Ramiakas“, – rašė humoristas.

15min primena, kad tai, jog įmonė susidūrė su koronavirusu, antradienio rytą patvirtino UAB „Agentūra Kaunas“ bendrasavininkis bei marketingo vadovas Giedrius Ambrazevičius.

„Pirmadienį (rugpjūčio 10 dieną – aut. past.) paaiškėjo, daro tyrimus likusiems kitiems darbuotojams. Laukiame nurodymų iš Nacionalinio visuomenės sveikatos centro. Iš viso įmonėje dirba trisdešimt keli darbuotojai. Visiems jiems bus atliekamas testas, nes šiai minutei nežinomas ir nenustatytas ryšys, ar tai buvo darbe, ar ne darbo metu. Centras tyrimą organizuoja, laukiame nurodymų, patys sprendimų jokių nepriiminėjame“, – teigė G.Ambrazevičius.

Praėjusią savaitę „Adform kiemelyje“ buvo organizuojami du renginiai – „Kitokie pasikalbėjimai“ su Egidijumi Dragūnu bei grupės „8 kambarys“ koncertas. „Adform kiemelis“ veikia tik renginių metu. Šią savaitę numatyti du renginiai – penktadienį ir šeštadienį.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Aplinka produktyvumui

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką