Dabar populiaru
Publikuota: 2011 kovo 2d. 17:17

KK2 atskleis farmacijos pasaulio užkulisius

U.Skonsmanaitė ir T.Ališauskas
LNK nuotr. / U.Skonsmanaitė ir T.Ališauskas

„KK2“ redakcija sulaukė pagalbos šauksmo iš mokslininko – docento, biomedicinos mokslų daktaro Vyliaus Evaldo Navio. Sunkiai sergantį garsų Lietuvos gamtininką smaugia didžiulės vaistų kainos. Biomedicinos mokslų daktarą visiškai įsiutino žinia, patyrus, kad Lietuvoje vaistai keletą kartų brangesni nei Lenkijoje. KK2 kartu su karingai nusiteikusiu mokslininku beldžiasi tiesiai į Sveikatos apsaugos ministeriją.

Kodėl milijonais šeriamos ligonių kasos ir farmacininkai, o ligoniai  apiplėšinėjami? Farmacijos užkulisius laidoje  atskleis  Kauno medicinos universiteto profesorius Eduardas Vaitkus. Profesorius Vaitkus tikina, kad vaistai Lietuvoje klaikiai brangūs, nes dėl to kalta Sveikatos apsaugos ministerijos speciali komisija. Ši komisija nustato, kokių rūšių vaistus leidžiama įvežti į Lietuvą ir kokie vaistai bus perkami už valdiškus pinigus. Vaitkus piktinasi, kad valdžia iš farmacininkų perka ir ligoniams patiekia pačius brangiausius vaistus.

Su šiuo farmacininkų plėšikavimu susidūrė ir mokslininkas. Jo minimam vaistui nuo širdies atsirado tokios pačios sudėties, tik gerokai pigesnis vaistas.  Tačiau vaistinės vis tiek bando įbrukti brangesnį.

Kol klerkai kovoja ar tik imituoja kovą su farmacijos monopoliu, farmacininkai melžia vargšus ligonius kiek tik išgali.

Trečiadienį 21.00 „KK2“ su Ugne Skonsmanaite ir Tomu Ališausku tik per LNK!
 

Temos: 2 „KK2“ Farmacija
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką