Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„KK2“ užfiksavo nuo antstolių prieš koncertą bėgiojantį Kastytį Kerbedį

Kastytis Kerbedis
LNK nuotr. / Kastytis Kerbedis
Šaltinis: 15min
0
A A

Garsus Lietuvos dainininkas Kastytis Kerbedis papuolė į didelę bėdą. Iš pirmo žvilgsnio didžiulių honorarų ir gerbėjų nestokojantis dainininkas kaip reikiant prasiskolino.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

LNK laida „KK2“ užfiksavo, kaip antstoliai dainininką gaudo net koncertų salėje. Štai – Panevėžys, Bendruomenių rūmai, po valandos prasidės anšlaginis Kastyčio Kerbedžio koncertas. Renkasi šimtai gerbėjų su gėlėmis. Tačiau tarp jų šmirinėja antstolės padėjėjas Tomas Jasaitis. Jis pėdina susitikti su koncerto organizatoriais, kad šie pateiktų K.Kerbedžio honoraro išklotinę už šį koncertą.

Antstolės Palmos Kisielienės padėjėjas T.Jasaitis dalyvauja finansinėse lenktynėse „Pagauk Kerbedį, atimk pinigus“. Gaudynės tęsiasi jau trejus metus. Antstolės padėjėjas K.Kerbedžio tyko prieš kiekvieną koncertą. Mat žvaigždė neatsiliepia nė į vieną jam siunčiamą raštą. Apie tai LNK laida „KK2“ trečiadienio vakarą 21 val. rodys išsamų reportažą.

K.Kerbedžio skolų grandinė driekiasi nuo 1996-ųjų. Tais metais K.Kerbedis sumanė tapti dvarininku ir nusipirko apleistą Staniūnų dvarą Panevėžio rajone. Be langų, apsamanojusį, kiauru stogu. Šiuose rūmuose dainininkas norėjo įkurti pramogų kompleksą. Dvarui reikėjo kapitalinio remonto. Remontui dainininkas pasiskolino krūvas pinigų. 1996-aisiais jis buvo skolingas net 400 tūkst. litų. Tačiau skolos laiku taip ir neatidavė. Dvaras buvo areštuotas kartu su netoliese buvusiu K.Kerbedžio butu. Iš skolos liko 140 tūkst., kurių K. Kerbedis negrąžino iki šiol.

Kol kas antstoliams pavyko areštuoti tik nedidelius autorinius honorarus, kurių per penkiolika metų „prikapsėjo” viso labo 16 tūkst. litų. Antstoliai K.Kerbedžiu netiki. Kas gali patikėti, kad tokio masto žvaigždė per metus uždirba tik tūkstantį litų? Ir tą patį tūkstantį gauna iš Autorinių teisių agentūros už viešai transliuotas dainas.

K.Kerbedis yra labai populiarus dainininkas ne tik Lietuvoje. „KK2“ atkapstė, kad jis visai neseniai grįžo iš koncertinio turo po Didžiąją Britaniją ir Jungtines Amerikos Valstijas. Nejaugi ir ten neuždirbo nė vieno dolerio ar svaro?

Į „KK2“ žurnalistės klausimą garsus dainininkas atsakė: „Mergaite, čiuožk!“ ir užtrenkė duris.

Išsami K.Kerbedžio gaudynių drama ir skolų šleifas – trečiadienį 21 val. LNK laidoje „KK2“ su Ugne Skonsmanaite ir Tomu Ališausku.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką