Dabar populiaru
Publikuota: 2016 rugpjūčio 10d. 14:13

KK2 vedėjų atrankoje dalyvaujanti Vaida Legaitė į filmavimą atvyko tiesiai iš ligoninės

Vaida Legaitė
Asmeninio archyvo nuotr. / Vaida Legaitė

Vaida Legaitė – dvylikta pretendentė tapti KK2 vedėja. Mergina sako, kad ji visuomet svajojo dirbti televizijoje, o patekimas tarp 16 geriausių merginų jai jau yra didelis pasiekimas. Tiesa, Vaida pasakoja, kad visas jos gyvenimas – tarsi nuolatinė kelionė amerikietiškais kalneliais.

Mergina vaikystėje nebuvo pats geriausias vaikas, o mokytojai išgirdę Vaidos vardą sakydavo: „Ir vėl Legaitė“.

Kaunietė sako, kad dar mokydamasi mokykloje pradėjo dalyvauti grožio konkursuose.

„Vos suėjus 16 metų, pabandžiau savo jėgas modelių agentūroje, patekau į „Mis laikinoji sostinė“ rinkimus. Tiesa, ten buvau jauniausia dalyvė. Buvo tikrai įdomi patirtis“, – apie pirmąjį grožio konkursą pasakojo Vaida.

Asmeninio archyvo nuotr./Vaida Legaitė
Asmeninio archyvo nuotr./Vaida Legaitė

2009 metais V.Legaitė dalyvavo konkurse „Mis biker“, kuriame tapo jo nugalėtoja: „Tuomet buvo sunku patikėti, kad be pažinčių ir kyšių sugebėjau laimėti. Supratau, kad viskas įmanoma, jeigu labai nori“.

Mergina pasakoja, kad ne viskas jai gyvenime klostėsi tobulai, Vaida atskleis, kad jai šiuo metu sunkus gyvenime etapas – iširo šeima, o dėl sveikatos problemų į laidos KK2 filmavimą teko atvykti tiesiai ligoninės: „Man šiuo metu sunkus periodas. Išsekau ir gydytojai nustatė plaučių uždegimą“.

Tačiau mergina džiaugiasi, kad ji turi žmogų, dėl kurio jos gyvenimas turi prasmę, tai jos sūnus Denas.

Vaida pasakoja, kad anketą dalyvauti KK2 vedėjos atrankoje užpildė dėl to, nes nori naujų iššūkių gyvenime.

„Nusprendžiau dar kartą išmėginti savo jėgas. Nenustojau tikėti, kad mano vieta yra televizijoje dirbant prieš kameras. Anketą užpildžiau, nes manau, kad dar nėra vėlu išmėginti tai, kas seniai traukė. Kritikos tikrai susilauksiu, bet jau nuo pirmo konkurso ar realybės šou, kuriuose dalyvavau, kritikos buvo labai daug. Visgi suprantu, kad visiems neįtiksi“, – sakė V.Legaitė.

Moteris sako, kad jos didžiausia aistra gyvenime – piešimas. Vaida teigia, kad galbūt todėl pasirinko manikiūrininkės profesiją: „Kaskart atvykus klientėms, jos man leidžia pasinerti į savo fantazijas ir leidžia į nagų dekoravimą pažvelgti kiek kitaip. Džiaugiuosi, kad yra pasitikėjimas“.

Temos: 2 LNK „KK2“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

00:10
24:14
00:49

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką