Dabar populiaru
Publikuota: 2018 rugpjūčio 1d. 22:30

Klaipėdoje – mėlynoji vakarienė: tarp 1200 miestiečių puotavo ir Remigijus Žiogas su žmona

Remigijus Žiogas su žmona Rovena
Vytauto Petriko nuotr. / Remigijus Žiogas su žmona Rovena

Apie 1200 klaipėdiečių ir svečių – maždaug tiek trečiadienio vakarą į miesto širdį, Teatro aikštę susirinko į neįprastą, mėlynąją vakarienę, kuri surengta jau antrą kartą. Šįkart svečių negaivino vasaros lietus, o kepino apie 30 laipsnių kaitra. Šiuo renginiu šventiškai paminėtas miesto 766-asis gimtadienis ir simfoninės muzikos festivalio „Muzikinis rugpjūtis pajūryje“ pradžia.

MėlynosiosK lMėlynosios vakarienės rengėjas – Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras. Į žinią sureagavo šimtai svečių ir keletą eurų kainavusios vietos prie mėlyna staltiese papuošto stalo buvo netrukus iššluotos. Pernai atsiradusi tradicija sužavėjo žiūrovus, tad šiemet per keletą dienų užsiregistravo 1200 vakarienės dalyvių. Pernai šventinėje vakarienėje puotavo apie 800 klaipėdiečių.

„Mes ruošiame stalus, staltieses bei puikią programą – ištraukas iš gražiausių spektaklių. Pasiimti tik maisto ir gerą nuotaiką“, – prieš keletą dienų pristatydama festivalį „Muzikinis rugpjūtis“ sakė laikinoji Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro vadovė Jurgita Skiotytė-Norvaišienė.

Vytauto Petriko nuotr./Mėlynoji vakarienė Klaipėdoje
Vytauto Petriko nuotr./Mėlynoji vakarienė Klaipėdoje

Visą Teatro aikštę nugulę stalai buvo uždengti mėlynomis staltiesėmis, juos miestiečiai papuošė kas kaip išmanė – gėlių puokštėmis, balionais, komponavo su vaišėmis.

Dvi valandas trukusią bendrą vakarienę paįvairino Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro atlikėjų bei jo svečių pasirodymai.

Į renginį pirmą kartą atvyko vestuvių ir renginių vedėjas Remigijus Žiogas su žmona Rovena. Moteris juokavo vyrą prieš gerą mėnesį įspėjusi, jog šią dieną jis privalo būti laisvas ir neapsiimti vesti renginių ar vestuvių.

Vytauto Petriko nuotr./Mėlynoji vakarienė Klaipėdoje
Vytauto Petriko nuotr./Mėlynoji vakarienė Klaipėdoje

„Mūsų čia visa kompanija, 14 žmonių. Atėjome tiesiog pavakaroti, esame visi be vaikų, tai irgi savotiška šventė“, – šypsojosi R.Žiogas, specialiai šventei įsigijęs mėlynos spalvos apdarų.

„O aš atsidariau spintą ir žiūriu kažkas mėlynuoja“, – pridūrė Rovena.

Žiūrėkite galeriją:

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Praktiški patarimai

Skanumėlis

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką