Dabar populiaru
Publikuota: 2019 liepos 10d. 10:46

Klaipėdoje podiumu žengs mamos: demonstruos specialiai dizainerės Indrės Kvedarienės kurtas sukneles

Indrė Kvedarienė
Asmeninio albumo nuotr. / Sukneles renginiui siųs dizainerė Indrė Kvedarienė

„Mama eina podiumu“, – taip pavadintas spalį Klaipėdoje vyksiantis renginys. Organizatoriai aktyvių mamų ieško jau dabar ir pabrėžia, jog formos ir apimtys čia nesvarbu.

Renginį sumanė neseniai įsteigta viešoji įstaiga „Avietinis dangus“. Jos atstovė Karolina Petronienė, dviejų vaikų mama ir renginių organizatorė, sako, kad moterys gali išpildyti savo svajonę keliauti podiumu. Sukneles pasiųs dizainerė Indrė Kvedarienė. Drabužių derinius mamoms paruoš ir galerijos, kur numatomas renginys, parduotuvės.

„Kai tampi mama, neturi pamiršti savo svajonių. Gal svajojai praeiti podiumu? Tapus mama dažnai moterys visą save atiduoda šeimai, pamiršta save ir tai, apie ką svajojo ir ko norėjo. Aš pati esu dviejų vaikų mama, jaučiausi savęs nerealizavusi, kilo idėjos ir, pamaniau, kodėl gi jų neišpildžius. Norisi pakelti mamų dvasią, norą svajoti, tai puiki galimybė“, – sako K.Petronienė.

Jau šiuo metu paskelbta mamų, norinčių keliauti podiumu atranka. Merginos, prisijungusios prie socialinio tinklo „Facebook“ viešosios įstaigos paskyros gali kelti savo nuotraukas, o organizatoriai į atranką pakvies jų manymu verčiausias podiumo.

„Atranka pagal pateiktas nuotraukas vyks iki liepos 15 dienos. Kviečiame mamas iki 40 metų amžiaus, dydis nesvarbu, nes dizainerė Indrė Kvedarienė siųs sukneles pagal individualius užsakymus, tad jei įsivaizduojama, kad reikia būti lieknom, taip nėra. Norėtume, kad būtų įvairių moterų“, – šypsosi organizatorė.

Liepos 22 dieną, 17 val. merginos bus pakviestos į renginį – atranką Klaipėdoje, prekybos centre „Herkaus Galerija“. Iš panorusių dalyvauti moterų po pasirodymo ant podiumo bus atrinkta 15 kandidačių spalio 18 dieną vyksiančiam renginiui. Jį ves Remigijus Žiogas.

Pasak K.Petronienės, jau dabar gauta per 200 nuostabių moterų nuotraukų.

„Bus sunku ir atsirinkti“, – sako ji ir kviečia mamas nepamiršti savo dar būnant mažomis mergytėmis puoselėtų svajonių prasieiti podiumu. Išpildyti šią svajonę ne kliūtis ir tapus mama.

Organizatoriai kviečia prisijungti grožio salonus, stilistus ir kitus, norinčius prisidėti prie renginio planavimo ir organizavimo.

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Skanumėlis

Gera savijauta – tavo pasirinkimas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką