Dabar populiaru
Publikuota: 2012 kovo 8d. 18:55

Klasikas Juozas Erlickas tikrino anykštėnų kvailumo lygį

Juozas Erlickas
BFL/Tomo Lukšio nuotr. / Juozas Erlickas

Ketvirtadienį Anykščių kultūros centre su nauja programa ir naujomis knygomis pasirodė Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatas, rašytojas, publicistas ir aktorius Juozas Erlickas.

Gyvuoju klasiku vadinamas J.Erlickas anykštėnams pristatė savo susapnuotą naujausią atradimą „Lietuvių periodinę lentelę“, pagal kurią galima apskaičiuoti lietuvių svorį ir svarbą, nustatyti, koks turi būti tikras lietuvis, surasti trūkstamus ir pašalinti atliekamus... „Aš regiu, kaip visi lietuviai Lietuvoj  tampa laimingi, nes visi pagaliau susidėlioja į savo vietas“, – dėstė J.Erlickas, savo mintis perteikdamas ir dainomis.

Pakalbėjęs apie meilės evoliuciją, žmonų ir vyrų naudingumą, valdininkų dauginimąsi kvadratiniu lizdiniu būdu, J.Erlickas paragino, kad anykštėnai, kurių tėvai ir seneliai turėjo sveikatos, turi teisę valdžios prašyti tą sveikatą gražinti.

Niūrokas, per visą vakarą veik nenusišypsojęs, J.Erlickas patikrino į jo vakarą susirinkusių anykštėnų padėtį lentelėje ir kvailumo lygį. Teisingo atsakymo į klausimą „kokia yra nekaltumo prezumpcijos viršutinė gėrybinė funkcija ir apatinė nesudeganti suma?“ nesulaukęs humoristas atsakė, kad suma yra atvirkščiai proporcinga sąžinės skersmeniui. Gautą skaičių tereikia padauginti iš užpakalinės angos įžambinės kvadrato.

Rašytojas pristatė savo naujausias knygas apie meilę žmogui ir meilę Lietuvai „Mano meilė stikliniais kaliošais“ bei „Ateinu su šaukštu“ ir siūlė jas pirkti. Kai vienas anykštėnas paklausė, kas pigiau: meilė Lietuvai ar meilė žmogui, J.Erlickas atsakė, kad žmogui, tačiau tik šį vakarą.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką