Dabar populiaru
Publikuota: 2016 sausio 14d. 12:51

Kodėl aktorė Rimantė Valiukaitė turi du pasus?

Rimantė Valiukaitė
Rimantė Valiukaitė

Šių metų sausio 29-ąją Lietuvos kino teatruose pasirodys itin linksma komedija „Patriotai“, kurioje vaidina garsiausi šalies aktoriai. Pagrindinius vaidmenis filme kuria tikros įžymybės: Arūnas Sakalauskas, Giedrius Savickas, Nerijus Gadliauskas, Ramūnas Cicėnas, Rimantė Valiukaitė, Marius Čižauskas ir kiti.

Likus mažiau nei mėnesiui iki komedijos „Patriotai“ premjeros, filmą kurianti prodiuserių kompanija „Singing Fish“, šešiems pagrindiniams aktoriams pagamino vardinius, tikro patrioto pasus. 

„Iš tikrųjų, tai buvo vienos iš filmo kūrybinės komandos narių, Vaidos Skaisgirės, idėja. Mums atrodo, kad pasas – vienas iš patriotiškumo simbolių. Pasas, vėliava, konstitucija – dalykai, kurie rodo, kad šalis egzistuoja ir yra nepriklausoma. Galėjome daryti vėliavą, bet ji būtų tik viena, taip ir kilo mintis padaryti pasus. Kaip ir kiekvienas žmogus turi savo pasą, taip ir mūsų filmo herojai juos turi, nes jie tikri patriotai“, – pasakojo vienas iš filmo prodiuserių Mindaugas Papinigis. 

Filmo kūrėjų pagamintuose pasuose pateikta visa žiūrovui reikalinga informacija: personažų vardai ir pavardės, gimimo data, pilietybė ir svarbiausia – filmo premjeros data. Tokiu išskirtiniu būdu „Patriotų“ kūrybinė komanda kviečia nepraleisti filmo premjeros. 

Šių metų sausio 29-ąją visuose šalies kino teatruose pasirodysiantis filmas „Patriotai“ pasakos apie garsiai savo patriotiškumą deklaruojančios šeimos pasiruošimą ypatingai šventei – sūnaus Karolio išlydėtuvėms į karius savanorius. Tačiau ruošiantis šventei ima aiškėti, kad tikrieji patriotai – visai ne tie, kurie garsiai kalba apie meilę tėvynei. Sūnaus išlydėtuves užgožia vertybiniai konfliktai, komiškos ir absurdiškos pastangos norint įrodyti savo atsidavimą Lietuvai.

Scenarijų komedijai „Patriotai“ sukūrė dramaturgas, žurnalistas bei scenaristas Mindaugas Nastaravičius. Autorius rašė remdamasis lietuviškos dramaturgijos puoselėtojo, žymaus poeto ir vertėjo Petro Vaičiūno to paties pavadinimo pjesės motyvais.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

02:14
08:43

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis

Video

21:30
01:14
00:13

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką