Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kodėl N.Zvonkė nenori susilaukti vaikų?

Deivydas ir Natalija Zvonkai
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Deivydas ir Natalija Zvonkai
Šaltinis: 15min
0
A A

Šį penktadienį „Super L.T.“ vedėjų sofutę kartu su Violeta Repčenkaite išbandys Seimo narys Antanas Nedzinskas. Puikiai išmanantis šou verslo atstovų savireklamos ypatumus, buvęs dainininkas atskleis, kaip kiti scenos kolegos sugebėjimus reklamuotis perkėlė į Seimą. Bus aptartas ir parlamentarus nemaloniai nustebinusio Ezopo elgesys.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Ant klibančios Seimo nario kėdės sėdinčio Lino Karaliaus draugė kaltina Arūną Valinską suorganizavus sąmokslą.

Seimo posėdžius praleidęs, mėnesį visuose pasaulio kraštuose ieškotas Ezopas pagaliau atsirado. Kol visa žiniasklaida laukia nesulaukia parlamentaro paaiškinimų, jo draugė Gintarė pareiškė, kad jos mylimasis niekur nebuvo dingęs. Pasak buvusios kasyčių pynėjos, kaltinimus, jog esą Ezopas ilsėjosi Tailande, paskleidė Arūnas Valinskas. Esą šis nori atkeršyti buvusiam bendražygiui už perbėgimą į kitą partiją.

„Jeigu Linas Karalius nebuvo Tailande, tegul parodo pasą. Va tada ir sužinosime, kas meluoja“, – su šypsena kaltinimus atremia Arūnas Valinskas, padėjęs „Super L.T.“ sudėlioti taškus ant „i“ šiame painiame detektyve.

Kita laidos tema: kodėl Natalija Zvonkė nenori susilaukti atžalų?

„Per keletą metų žmonai reikėtų pastoti“, – susirūpinimo neslepia dainų autorius bei atlikėjas Deivydas Zvonkus, po to kai žmona atšventė 27-ąjį gimtadienį. Tačiau, dideliam jo nusivylimui, talentingų vaikų studijai vadovaujanti Natalija, minties susilaukti savo atžalos, baidosi kaip didžiausio siaubo.

„Aš dabar kaip ir pratinuosi po truputėlį. Bet ilgiau pabuvus su jais, atšoka noras turėti savo vaikų,“ – prisipažino Zvonkė, kai „Super L.T.“ gimtadienio proga jai įteikė kūdikiams maitinti skirtą buteliuką. Šiek tiek pyktelėjusi dėl nedviprasmiškos dovanos, atlikėja vis dėlto ryžosi atskleisti tikrąsias nenoro gimdyti priežastis.

Tai pat „Super L.T.“ laidoje: kodėl sekso eksperte save pristatanti Milda Bartašiūnaitė buvo išmesta iš „Zero II“ filmavimo?

Didžiulio žiūrovų susidomėjimo sulaukusio, neseniai ekranus pasiekusio lietuviško filmo „Zero II“ užkulisiuose aistros užvirė kaip tikrame Holivude. „Super L.T.“ iš kūrybinės grupės  sužinojo apie juokingiausius kuriozus, kurie liko už kadro. Paaiškėjo, kad į filmavimus buvo pakviesta  ir aktore panorusi tapti skandalingoji Milda. Netrukus iš jos vaidmuo buvo atimtas ir perduotas aktorei Žemynai Ašmontaitei.

„Nenorėčiau labai sureikšmint šitos situacijos, iš esmės ji baigėsi laimingai tiek Mildai, tiek kitiems aktoriams, tiek pačiam filmui“, – dėsto filmo režisierius Emilis Vėlyvis.

Dar niekur nematyti kadrai iš realybės šou „Misis Lietuva“ atrankos. 

Pasiryžusios išgarsėti, atrasti save, įrodyti, jog yra pačios žaviausios ir vertos „Misis Lietuva 2010“ titulo, kelios dešimtys moterų nuo ankstyvo ryto iki vakaro stengėsi įtikti komisijai, kad patektų į naują „Lietuvos ryto“ televizijos realybės šou. Kai kurios taip nėrėsi iš kailio, kad net sušoko komisijai viliotinį. Jau nuo pirmų moterų pasirodymų „Super L.T.“ užfiksavo pavydą, piktus žvilgsnius  ir įtampą, kurios neatlaikiusios dalyvės net apsiverkė. Viena žavi kretingiškė apsiašarojo, kai komisijos nariai sukritikavo jos nepriderintus batelius.

„Nu aš labai atsiprašau merginos su mėlynais bateliais, bet reikėjo sakyti: ką tu Lidija, supranti apie madą? Man patinka mano batai“, – susiklosčiusią situaciją bandė užglaistyti  komisijos narė Lidija Rasutis.

Šios ir kitos intriguojančios naujienos iš šou verslo – šį penktadienį laidoje „Super L.T.“, 19.10, per „Lietuvos ryto“ televiziją.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką