Dabar populiaru
Publikuota: 2010 gruodžio 9d. 15:32

Kodėl Rusijos skandalistė Lolita kreipėsi į psichologus?

Dainininkė Lolita
„Lietuvos ryto“ TV nuotr. / Dainininkė Lolita

Jau šį penktadienį „Super L.T.“ žiūrovai 21 val. 50 min. per „Lietuvos ryto“ televiziją pamatys vienintelį interviu su Rusijos megažvaigžde Lolita. Ji papasakos, dėl kokių priežasčių kreipėsi į psichologus.

„Po to teko visiškai keisti gyvenimą“, – po koncerto Vilniaus publikai intrigavo dainininkė. Keturiasdešimt septynerių Lolita iki šiol vadinama scenos chuligane, kuriai negalioja jokios taisyklės. Tuo galėjo įsitikinti ir estrados princas Rytis Cicinas, kurį sušokti į sceną pakvietė dainininkė. „Jūs vedęs?“ – po šokio klausė Rusijos žvaigždė.

Viešumos vengianti vagystėmis įtariama Irma Jurgelevičiūtė taip pat ryžosi palikti gintąjį Kauną, kad pamatytų Lolitos koncertą. „Palyginti su Lolita, Lietuvoje visai nėra žvaigdžių“, – rėžė vienas iš koncerto svečių. Tik „Super L.T.“ po koncerto žvaigždė pasirodė be grimo ir atvirai papasakojo, kokia yra laimės kaina.

Kita tema: kurie Lietuvos elito nariai puotavo pirmi skandalinguose Valdovų rūmuose?

Į savo tryliktąjį gimtadienį „Lietuvos ryto“ žurnalas „Stilius“ pakvietė Lietuvos aukštuomenę. Valdovų rūmuose surengtame pokylyje išsipustęs elitas mėgavosi prabangiais patiekalais, klausėsi gražiausių operų arijų ir rinko 2010 metų moterį.

Lietuvos aukštuomenė pirmoji išvydo Valdovų rūmus ir neslėpė emocijų. „Dabar akinių neturiu, tai nematau, bet geros plytelės, labai geros, va neskamba“, – paklaustas, kaip vertina Valdovų rūmus, kalbėjo verslininkas Benas Gudelis. Kaip sekėsi švęsti pirmiesiems svečiams karališkuosiuose apartamentuose ir kokius įmantrius patiekalus skanavo aukštuomenė, sužinosite jau šį penktadienį,  21 val. 50 min. per „Lietuvos ryto“ televiziją.
 

Temos: 1 Benas Gudelis

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką