Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kodėl vyrai bijo susipažinti su moterimis

Apmąstymai dykumoje
123rf.com nuotr. / Apmąstymai dykumoje
Šaltinis: 15min
0
A A

Kartais gatvėje galima pamatyti tokį vaizdą: vyras su aiškia simpatija žiūri į jam patikusią merginą ar moterį, bet bijo prieiti ir susipažinti. Net jei mergina ir leidžia suprasti, kad jai malonus jo dėmesys, vyras vis dėlto nesiryžta susipažinti. Kodėl taip atsitinka?

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

1. Bijo, kad mergina jam pasakys „ne“

Vyras paprasčiausiai bijo, kad jam gali būti atsakyta. Beje, ir nelabai madagiai. Jis jau sukaupė visas jėgas į kumštį, priėjo, beje, matant aplinkiniams, mergina ėmė ir pasakė “ne”. Vyro savivertė atsidūrė ties nuline padala, spindesys akyse užgęso ir antra kartą tokį žygdarbį jis daugiau niekada neatliks. Arba jei ir žengtų tokį žingsnį, tai gerokai įkaušęs. Todėl dažnai lieka pažinčių portalai, kur jo niekas nemato ir gali pristatyti save jam naudingiausiu rakursu.

Каip geriau pasielgti merginai?

Kodėl jai pačiai nepriėjus. Galų gale telefono numeris, parašytas ant lapelio ir įteiktas ją sudominusiam vyrui, dar nieko neįpareigoja.

2. Bijo būti išjuoktas

Išgyventi atsisakymą galima, tačiau jei mergina pasakys ne tik „ne“, bet ir žmonėms matant išsijuoks? Sutikite, momentas ne iš maloniųjų. Ypač jei patinkanti mergina stovi ištikimų draugių apsuptyje, kurios vienbalsiai jai pritaria.

Каip geriau pasielgti merginai?

Geriau iš karto nueiti su vyru toliau nuo draugių, ypač jei jis jai patiko.

3. Nepasitiki savimi

Dėl to atsiranda anksčiau išvardintos baimės. Nepasitikintis savimi vyras –  tikra nelaimė susipažinti. Juk gana dažnai stipriosios lyties atstovai galvoja, kad jie tiesiog neverti sutiktų gražuolių, nors jos laikosi visai kitos nuomonės.

4. Nepajėgia atsikratyti stereotipų

 Vien pažiūrėjus į mielą ir gražų merginos veidelį vyrui kyla minčių, kad ji negali būti vienišė. Tačiau gali būti ir kaprizinga „fyfa“, kad jai reikalingi tik pinigai ir prabangus automobilis.

5. Tiesiog nenori

Yra ir toks variantas. Vyras tiesiog nenori eikvoti jėgų, kad prieitų ir pasiūlytų susipažinti. Pasigėrėjo ir nuėjo.

Каip geriau pasielgti merginai?

Neverta sielvartauti ir net galvoti apie tai daugiau nei minutę.

O ką daryti vyrui, kad šis liautųsi bijojęs?

1. Originaliai susipažintų

Moterys labai vertina originalumą! Todėl vyro susipažinimas turi būti neįkyrus, tarsi atsitiktinis. O dar geriau būtų, jei pavyktų ją nustebinti!

Jei vyras užduos banalius klausimus: „norėčiau su jumis susipažinti“ arba „ką jūs veiksite šiandien vakare“, tikėtis sėkmės galima ne daugiau kaip dešimt procentų iš visų atvejų. Todėl reikėtų užduoti originalius klausimus: „ ar galėčiau atspėti jūsų vardą?“ arba „žinau, kad jūs labai mėgstate „Capuccino“ kavą“. „Blogiausiu“ atveju: „ar jūs nematėte praskrendančios kalbančios papūgos su raudona juostele ant kaklo“. Tada vyro šansai susipažinti gerokai išaugtų.

2. Pats laikas atsikratyti stereotipų!

Graži mergina dar nereiškia, kad ji išlepinta kvailutė.

3. Visos kliūtys susipažinti – tik vyrų fantazijos vaisius

Įsikalkite į galvą, kad visos jūsų baimės, nepasitikėjimas ir kitokios kliūtys susipažįstant, ne kas kita, kaip jūsų fantazijos vaisius. Kol vyras ruošiasi susipažinti, jam spėja galvoje prasisukti visas atsisakymo scenarijus ir tada jau jokio susipažinimo nebereikia. O iš tikrųjų reikėjo tik prieiti ir paklausti...

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką