Dabar populiaru
Publikuota: 2011 birželio 6d. 20:38

Kodėl vyrus traukia nimfomanės?

Seksuali moteris
123rf.com nuotr. / Seksuali moteris

Seksologijos vadovėlyje parašyta, kad nimfomanija – tai patologiškas moterų lytinis potraukis, siekiančių turėti intymių santykių su kuo daugiau vyrų.

Nimfomaniją galima apibūdinti ir kaip sindromą, kai moteris nebekontroliuoja savo elgesio ir nuolat siekia turėti seksualinių kontaktų su bet kuriuo vyru, nepriklausomai nuo jo amžiaus, išvaizdos ir net lyties. Būtent chaotiški ir spontaniški lytiniai santykiai su daugybę partnerių ir skiria moteris, turinčias sekso bėdų nuo tiesiog seksualiai aktyvios moters.

Ne vienas vyras norėtų mirti tokios moters glėbyje

Užsienio seksologai tokią nepasotinamą moterį vadina "pamišusia gimda" arba  "besikraustančią iš proto vagina"... Tačiau niekas nepaneigs, kad „daug“ ir „dažnai“ – daugumos vyrų svajonė. Jie pasirengę visą gyvenimą paaukoti tokių moterų pieškoms, kurios galėtų realizuotų jų kiečiausias seksualines svajones. Taip pat tikriausiai ne vienas vyras norėtų mirti ne onkologijos ligoninės palatoje, o tokios moters glėbyje. Tačiau pamišusios dėl sekso moterys greičiau kenčia dėl tokios savo patologijos, todėl, kad šis nesibaigiantis malonumas atima ne tik jų brangų laiką, bet ir jėgas.

Iš tikrųjų medicinoje nėra diagnozės „pamišusi gimda“. Po šiuo vaizdingu pasakymu slypi terminas „nimfomanija“ arba moteriškas hyperseksualumas.

Nimfos įviliodavo vyrus į mišką, kad galėtų patenkinti savo seksualinį geismą

Neįprastą pavadinimą šiam reiškiniui lengva ranka prikabino pats Platonas. Reikalas tas, kad terminas „isterija“ („pamišimas“) kilęs iš graikų žodžio „histera“ arba „gimda“. Platonas rašė, kad gimda – tai kažkoks žvėris, apsigyvenęs moters kūne ir trokštantis nuolat santykiauti. O kai ilgą laiką jam nepavyksta apvaisinti, jį apima pamišimas ir pradeda klaidžioti po visą kūną, privesdamas moterį iki beprotybės ribos.

Tas „žvėris“ buvo tramdomas ir pastatomas į vietą, pridedant prie moters intymios vietos įvairius kompresus. Žinoma, šiandien niekas netiki tokiomis pasakomis, tačiau terminas „pamišusi gimda“ – gana populiarus. O jei tikėti senovės graikų mitologija, nimfos įviliodavo vyrus į mišką, kad galėtų patenkinti savo seksualinį geismą. Būtent nimfos ir padėjo stipriai lyčiai pažinti švelnios aistros skonį.

Lytinį potraukį gali stimuliuoti ir hormonų perteklius

Nimfomanė –  nepasotinama moteris. Jos lytinis potraukis - pavydėtinas, kadangi nimfomanės sugeba patirti vieną orgazmą po kito, tačiau vėl ir vėl nori mylėtis.

Anot specialistų, skiriamos kelios ši fenomeno atsiradimo priežastys. Viena iš jų turėtų nuliūdinti vyrus, kadangi toks elgesys būdingas moterims, turinčioms įvairių psichologinių nukrypimų. Pavyzdžiui, maniakinę psichozę.

Dar viena „pamišusios gimdos“ priežastis –  augliai gimdoje, kuriems didėjant moteris pradeda jausti aštrų seksualinį geismą, nepadedantis nuslopinti net aktyvus intymusis gyvenimas.

Išprovokuoti padidėjusį lytinį potraukį taip pat gali ir hormonų perteklius, įvairios ligos, kai kurie vaistai ir net moters nėštumas. Beje, sustiprinti geismą gali net aptempti drabužiai. Gal dėl tos pačios priežasties viduramžio moterys buvo nepaprastai seksualios, kadangi ankštas korsetas stimuliavo kraujo pritekėjimą į lyties organus.

Visur ir visada persekioja seksualinis geismas

Be to, hyperseksualumo priežastimi gali tapti ir nepilnavertiškumo kompleksas, nepasitikėjimas savimi: „o gal aš nimfomanė?!...“ Bet kuris seksologas jums pasakys, jei moterį visur ir visada persekioja seksualinis geismas ir ji negali susikaupti nei darbe, nei mokydamasi, o vyras su ja daug greičiau pavarsta lovoje nei kasdamas griovį, vadinasi tokia moteris – nimfomanė.

Sako, norint atsikratyti to jausmo, reikėtų kuo toliau vytis mintis apie seksą iš galvos ir mažiau kimšti afrodiziakų: sūrių su pelėsiais, šokoladų, graikiškų riešutų ir t.t. Žinoma, lengva pasakyti, bet pamėgink atsisakyti tokių gardumynų. Dar vienas išsivadavimas iš šios kilpos – iki kaklo pasinerti į darbus, prisiimti  atsakingų ir sunkiai įveikiamų užduočių. Galų gale prisidaryti problemų arba pradėti „sirgti kitų ligomis“.

Na, o jei niekas nepadeda, tai tiesiausiu keliu į seksologo kabinetą. Jis tikrai turėtų padėti...

Vis dėlto galima atpažinti nimfomanę iš moterų minios

Anot specialistų, nimfomanija, palyginti, reta liga. Tarptautinės sveikatos organizacijos duomenimis, dėl šio negalavimo kankinasi vidutiniškai viena moteris iš 2500 tūkst. dailiosios lyties atstovių. Tiesa, tose šalyse, kur alina karštis ištisus metus nimfomanių esama 5-6 kartus dažniau. Nėra ir tikslių kriterijų nustatant hyperseksualumą.Tačiau nepaisant to, vis dėlto galima atpažinti nimfomanę iš moterų minios.

 Таi nereiškia, kad tokios moterys rengiasi iššaukiančiai seksualiai. Jos net gali būti būti panašios į pilkas pelytes ir nešioti iki smakro užsegamas palaidinukes.

Tai gali būti ir putlutė su gilia iškirpte

Tačiau nimfomanę išduoda geismo kupinas žvilgsnis ir pagal jos gestus nesunku atspėti, kad ji pasirengusi griūti į lovą. Iš tikrųjų ji norėtų pulti ant vyro kaip išalkusi tigrė. O jei  sulaiko, tai nebent viešuma, bet tikrai ne jos pačios emocijos. Aišku, tokio jos elgesio niekaip nesupainiosi net ir su aistringu flirtavimu.

Nimfomanėms būdingas prislopintas balso tembras. Tarp jų gali būti ir putlutė su gilia iškirpte.
Tačiau vyrai turėtų suklusti, jei iš moters išgirdo „nekaltą“ frazę: „aš niekados neturėjau  rimtų santykių!". Žodžiu, nimfomanė pasirengusi šokti ant bet kurio vyro, gėjo ar transseksualo kaklo. Svarbu, kad jis turėtų penį. Todėl, jei kuriam nors vyrui tektų „laimė“ atsidurti su nimfomane vienoje lovoje, laikykitės. O jei  pasitaikytų silpnesnės lytinės konstitucijos vyras, tikriausiai gyvam iš tokios moters glėbio jau neištrūkti...

 Šios nuostabios būtybės padeda vyrams „perlipti per save“

Vis dėlto, kur slypi nimfomanių traukos paslaptis? Remiantis tos pačios Tarptautinės sveikatos organizacijos atlikto tyrimo duomenimis, kas trečias vyras norėtų bent vieną kartą turėti intymių kontaktų su nimfomane. Taip pat išsiaiškinta, kad labiausiai „sekso bombos“ juos traukia dėl to, jog norėtų realizuoti savo itin drąsias ir pikantiškas seksualines fantazijas ir nebijoti būti atstumtais. Taip pat  ne tik pasimėgauti seksu iš širdies, bet ir „perlipti per save“, ko negali padaryti dažnas vyras su „normaliomis“ moterimis. Galiausiai  šioms nuostabioms būtybėms nereikia nei pinigingų, laisvų, išvaizdžių, nei dailių, nei raumeningų, atletiškų ir dar visokių kitų apolonų.  
 

Temos: 2 Seksas Santykiai
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Grąžinti verta

Kuriu ir apsaugau

Sveikata

„Susitikime lauke“

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką