Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kodėl žinomos moterys parduoda savo gyvenimus knygų leidėjams?

L.Kalpokaitė pristatė biografinį romaną apie save.
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / L.Kalpokaitė pristatė biografinį romaną apie save.
Šaltinis: 15min
0
A A

Šį penktadienį „Auksinėje blykstėje“ – pokalbiai su garsiomis moterimis apie jų populiarias biografines knygas, kuriose jos atveria širdį, atskleidžia slapčiausius faktus. Laidos vedėjai aiškinosi, kas pastūmėja garsenybes „parduoti“ savo gyvenimus, už kiek ir kokią vertę apskritai tokie rašiniai turi.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Gintarė knygą skyrė paslaptingam mylimajam

Paklausta, kodėl taip atvirai kloja viską apie savo vyrus, meiles, dramas, skyrybas, Gintarė Karaliūnaitė teigė nesuprantanti, kodėl turi teisintis, kad ėmė ir sužėrė viską į knygos puslapius. Į argumentus, kad jau ir taip žurnalus skaitantys žmonės žino, kiek ji vyrų turėjusi ir kokios jausmų audros su jais vyko, o vėliau baigdavosi skyrybų triukšmu, dainininkė atšovusi, kad ką nori, tą ir daro. O gal viskas dėl populiarumo? Atlikėja tvirtino, kad jai jo tikrai netrūksta. Moteris pasakojo, kaip ne kartą bandė užsimaskuoti, apsirengti sportiniais rūbais, užsimaukšlinti kepuraitę ant akių, ir vis tiek ją atpažindavo. Dainininkė atskleidė, ar biografinės knygos pasirodymas išskyrė ją su mylimuoju Vytu ir kas tas paslaptingasis žmogus Saulė, kuriam skiriamas šis leidinys ir gausybė puslapių, kuriuose ypatingi, jau daug metų širdy nešiojami jausmai šiam vyriškiui.

Raganai buvo gerai sumokėta

Vyriausioji Lietuvos ragana Vilija Lobačiovienė į tą patį klausimą atšovė „Auksinės blykstės“ studijoje tiesiai šviesiai – už atvirumą jai buvo gerai sumokėta. Moteris tvirtino nieko blogo nematanti, jei už praskleistą asmeninio gyvenimo širmą atsikaitoma apvalia pinigų suma. Burtų ir užkalbėjimų žinovė pasakojo apie meilę daug metų jaunesniam vyrui, kuris dingo su didžiule suma pinigų, apie graiką, susukusį jai galvą ir apie skausmingas skyrybas. Vyriausioji Lietuvos ragana, paklausta, gal išleido biografinę knygą dėl populiarumo ar naudos savo veiklai, patikino, kad tokios istorijos, skandalai ir dramos jos, kaip raganos, veiklai tik kenkia. Juk pas ją ateina patarimo, kaip prisišaukti meilę, kaip sulaikyti mylimąjį ir jo jausmus. Vilija drąsiai pripažino, kad, kai jos širdyje nubunda jausmai, „ragana „išsijungia“, lieka tik moteris“ ir jokie burtai ar užkalbėjimai nesuveikia.

Larisos Kalpokaitė knyga spaudžia ašaras

Trečioji moteris, leidusi paviešinti savo gyvenimo faktus, aktorė Larisa Kalpokaitė buvo santūresnė pasakodama savo gyvenimo istoriją knygos autorei. Skaitytojai jos biografijoje neras tokių pikantiškų istorijų, vyrų, meilių ir skyrybų dramų. Tačiau aktorė įsileido į savo širdį ir jausmų pasaulį kitaip. „Auksinės blykstės“ studijoje pasakodama skaudžiausius savo gyvenimo momentus aktorė vos sulaikė ašaras. Ką reiškia šešiolika metų laukti vaidmens, netekti vilties, išgyventi vaiko ligą, artimojo netektį ir nuolat kovoti su visišku palūžimu – „Nekviestos meilės“ žvaigždei puikiai žinoma. „Buvo laikas, kai aš dienų dienas pragulėjau nusisukusi į sieną, susirietusi kaip kūdikis ir niekas man negalėjo niekuo padėti“, – virpančiu balsu baisiausias gyvenimo dienas prisiminė dabar viena mylimiausių aktorių vadinama Larisa Kalpokaitė.

Jau šį penktadienį „Auksinėje blykstėje“ atviri garsių moterų pasakojimai apie slapčiausius biografijos dalykus, tai, kas nepapuolė į knygas, ir Larisos Kalpokaitės atliekama ištrauka iš savo memuarų repo ritmu.

Temos Moteris
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką