TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kokia moters savybė labiausiai erzina vyrus?

Egmontas Bžeskas, Vytautas Mackonis, Vitalijus Cololo
Rūtos Strakšaitės ir Žmonės.lt nuotr. / Egmontas Bžeskas, Vytautas Mackonis, Vitalijus Cololo
Šaltinis: 15min
0
A A

Sunku būtų pasiginčyti, kad vyrai ir moterys kilę iš skirtingų planetų. Nors jie vienas be kito gyventi negali, tačiau vienas kitam turi ir nemažai priekaištų. Šįkart žinomų Lietuvos vyrų (kurie tikrai neabejingi moterims) pasiteiravome, kokios erzinančios moters savybės sugeba iš pusiausvyros išvesti vyriška logika besivadovaujantį žmogų.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!
Egmontas Bžeskas
Egmontas Bžeskas

Egmontas Bžeskas

„Krūva tų erzinančių savybių... Bene labiausiai erzina kvailas, neapgalvotas, nepasvertas pavydas. Vyrai kartais tiesiog nori pabūti su draugais, vyriškoje kompanijoje, bet moterys to nemėgsta ir netoleruoja, nors pačios tai dažnai daro, bet kai jos tai daro, viskas tvarkoje, o kai vyrai taip elgiasi, tai negerai.

Dažnai moterys kelia konfliktus dėl visiškai nereikšmingų smulkmenų, o tas tai labai nervuoja.  Žinau, kad vyrus tiesiog nervina, kai ištekėjusios moterys retai mylisi, nors man tai tikrai netaikytina. Aš pats esu tvarkingas, bet mano žmona dar tvarkingesnė ir kartais mane tai nervina. Šalia savęs netvarkingos moters tikrai nepakęsčiau, bet kai namie nebelieka nė vienos dulkelės... Vienas mano geras draugas yra pasakęs: „Vaikas gimė, vyras mirė“. Tai irgi, kiek žinau, vyrams nelabai patinka. Nors man, sakyčiau, kad kartais net per daug dėmesio Reda skiria. Ir dar labai erzina tas nuolatinis dėmesio reikalavimas... Juk vyrui bet kokiu atveju be moters yra dar ir kitų reikalų: ir pinigus uždirbti privalo, ir šeima pasirūpinti, kartais tiesiog fiziškai vyras negali tiek daug dėmesio skirti savo moteriai“.

Valdas Burnys
Valdas Burnys

Valdas Burnys

„Blogiausias moterų įprotis – visur vėluoti vien dėl to, kad nuolat pritrūksta laiko pasidažyti, išsidžiovinti plaukus ir netgi tuomet, kai moteris įsėda į automobilį ir jau važiuoja, jai būtinai reikia išsitraukti lūpdažį ir dažytis. Čia pats baisiausias įprotis, kurį pastebiu ir daugumos savo draugų tarpe. Kažkur reikia išlėkti, reikia skubėti, bet moteris vis tiek dar dažosi, dar plaukus džiovinasi, dar auskarus segasi. Ir visuomet tas pats pratęsimas mašinoje, tas tai mane labiausiai nervuoja.

Ir dar erzina tas baisus moterų įprotis nuolat skųstis, kad jos yra per storos... Iš aplinkinių moterų girdžiu, kad jos nuolat kompleksuoja dėl neva turimo antsvorio. Nors kūdos kaip šlangos, bet vis tiek rėkia, kad per storos“.

Vytautas Mackonis
Vytautas Mackonis

Vytautas Mackonis

„Vienas iš erzinančių moterų elgesio niuansų – jų įprotis nuolat pabrėžti ir taip akivaizdžius dalykus. „Įdomiausias“ moterų bruožas yra sugebėjimas iš musės išspausti dramblį. Tokio sugebėjimo vyrai niekuomet neturės, kad iš mažytės problemėlės, kurios net neįmanoma įvardinti kaip problemos, padaryti didžiulį skandalą... Dažniausiai visiškai nebūna dėl ko konfliktuoti, bet moteris vis tiek sugeba surasti milijoną priežasčių. Tik vėliau paaiškėja, kad tas dalykas, dėl kurio kilo kivirčas, nė nebuvo pagrindinė priežastis, o tikroji konflikto priežastis yra žymiai gilesnė, paslėpta po kažkuriais jos žodžiais, kurių vyras dažniausiai nesugeba iššifruoti“.

Vitalijus Cololo
Vitalijus Cololo

Vitalijos Cololo

„Tiesiog yra klausimai, kuriuos moterys užduoda ir į kuriuos tiesiog nėra atsakymo. Mane erzina tuomet, kai moteris klausia vyro: „Kaip aš atrodau?“. Į šitą klausimą atsakymo nėra, nes jei pasakysi „gerai“, tuomet ji klaus: „Kodėl gerai? Čia viskas, ką tu gali pasakyti?“. Jei pasakysiu „blogai“, tai ji supyks.

Arba klausimas: „Ar tu mane myli?“. Nu taip... Bet jei pasakysi „taip“, ji supyks, nes tai yra banalu, jei pasakysi „ne“ – dar labiau supyks. Moterys turi klausimų, į kuriuos pačios neturi atsakymų, ir juos permeta vyrams. Taip kyla konfliktas“.

Marius Berenis
Marius Berenis

Marius Berenis

„Mane erzina, kai moteris spjaudosi ir valgo siemkes. Ačiū Dievui, Lietuvoje tokių nedaug sutinku. Nors kažkada teko matyti – labai negražiai atrodo. Manęs daugiau lyg ir niekas neerzina, bet čia turbūt mano asmeninė bėda, nes mane labai sunku suerzinti“.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 2 Moteris Santykiai
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką