Dabar populiaru
Publikuota: 2009 gruodžio 23d. 14:35

Kokiame aukštyje skraido menininkės Sigutės Ach sparnuoti žmonės?

Sigutė Ach
Lryto nuotr. / Sigutė Ach

Šį šeštadienį Lietuvos ryto TV eteryje šurmuliuos šventiškai nusiteikusi laida „Išjunk siurblį“. Šįkart tradiciniame labdaringame laidos aukcione televizijos žiūrovai galės įsigyti žinomos dailininkės ir pasakų vaikams kūrėjos Sigutės Ach paveikslą.

„Mano darbus perka tie, kurie yra nors šiek tiek įsimylėję – nesvarbu ką – vaiką savyje, rytą už lango ar, pagaliau, gyvenimą“, – teigia menininkė, dovanodama savo vieną pirmųjų, 1997 metais nutapytą paveikslą iš kolekcijos „Angelai“.

Lryto nuotr./Sigutės Ach paveikslas
Sigutės Ach paveikslas

Kalėdinėje laidoje prisiminsime kartu nuveiktus gerus darbus, po sočių Kalėdų bandysime pašokti ir padainuoti kartus su grupe „El Fuego“, stengsimės įsiklausyti į klasiko Juozo Erlicko miniatiūras apie žudančią buitį.

„Šventinėje laidoje žinoma visažistė Jolanta Sargautytė pamokys pasidaryti naujametinį – klubinį bei nakties pokyliui skirtą makiažą. Tuo tarpu Fejerverkų ir pirotechnikos įmonės „Blikas“ atstovas Artūras Zumaras išdėstys dešimt taisyklių, kurias privalu prisiminti kaip 10 Dievo įsakymų, prieš pradedant sprogdinti ar  šaudyti šventiškus fejerverkus“, – apie laidą pasakoja laidos kūrėjai.

Ar žinote, ką mums žada naujieji 2010 – baltojo tigro metai? Astrologines pranašystes sužinosite iš  Vaivos Budraitytės lūpų.

Šventinę gruodžio 26-osios laidą ves Jovita Valeikaitė ir Paulius Skučas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Būk sumanus

Metas rinktis

Naviguok į ateitį

Laikas iškylai

Vyrų mados savaitė

Venecijos meno bienalė

Dream 2 Drive

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką