TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kokie garsai „radistus“ lydi skirtinguose Lietuvos miestuose?

Rolandas Mackevičius ir Jonas Nainys
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr. / Rolandas Mackevičius ir Jonas Nainys
Šaltinis: 15min
0
A A

Su įvairia muzika susiję daugybė mūsų prisiminimų: vieni niekada nepamirš pirmojo vedybinio šokio dainos, kiti – vaikystėje girdėtos lopšinės, dar kitiems muzika gali priminti brangius žmones ar keliones. Vieni iš geidžiamiausių Lietuvos didžėjų – Radistai Rolandas Mackevičius ir Jonas Nainys – dainomis ir muzikos garsais, ko gero, galėtų nupasakoti pusę savo gyvenimo. Žavūs vyrai neseniai stojo Ingai Jankauskaitei į kompaniją LNK laidoje „Lietuvos supermiestas“, kurioje žada dalyvių ir žiūrovų nuotaiką palaikyti būtent su muzika. O kokius garsus jiems primena laidoje „Lietuvos supermiestas“ dėl garbingo titulo besivaržantys miestai?

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Vilnius

Pradėjus nuo sostinės, iš Pasvalio kilęs Jonas savo atsakymu prajuokina ir pats save: „Man Vilnius kažkodėl asocijuojasi su... taksi, kuriame groja rusiškas muzonas.“ Tuo metu Vilniuje gimęs Rolandas pasirenka gerokai romantiškesnį atsakymą: „Vilnius man pirmiausia asocijuojasi su tuščiu miestu – geriausias emocijas čia jaučiu tada, kai visi iš jo išvažiuoja. Įsivaizduoju dabar: ryte kyla saulė, ir tuo metu ji dar būna ne visai geltonos, o truputį rausvos spalvos... O garsas... troleibusas! Taip, va būtent tokį rytą tuščia gatve važiuojančio tuščio troleibuso garsas.“ 

Alytus

„Man Alytus iš karto reiškia klubą „Čikaga“ ir vaikų diskotekas“, – vėl pradėjo juoktis Jonas. „Tose beždžioniukų diskotekose susirinkdavo visi iki šešiolikos metų amžiaus, o grodavo jose viską nuo David Guetta... rankos į viršų, ir visi daro daug triukšmo...“ Jam pritarė ir kolega: „Žinai, man Alytus kažkodėl irgi reiškia triukšmą, pilną areną“, – atsakė Rolandas. 

Kaunas

Abu radistai prisiminė šiandien jau nebeveikiantį klubą „Pop Star Bar”, kuriame pasirodydavo ypač dažnai. „Natūralu, kad mums miestai pirmiausiai asocijuojasi su renginiais, nes dėl jų dažniausiai po Lietuvą ir keliaujame. Nors dabar „Pop Star Bar“ jau uždarytas, bet iki tol jame grodavome itin smagiai ir dažnai“, – paaiškino Jonas.  

Plungė

Išgirdęs Plungės pavadinimą, Rolandas iškart ištaria bičiulio ir miesto kapitono vardą: „Man Plungė iš karto reiškia Mantą Stonkų ir jo žvengimą – na, arba tą garsą, kai plūgas per žemę eina, ir pataiko į akmenį...“ – juokdamasis atsakė jis. „Bildukas“! Tai toks nedidelis klubas, kabakas, pirmą kartą jame buvau gal 2006-tais… O geriausiai ten įsiminęs garsas – tai plerpiančios kolonėlės“,  - nuotaiką palaikė Jonas.

Klaipėda

Uostamestis abiems vaikinams sukėlė tą pačią reakciją – abu iškart pagalvojo apie pajūrį: „Klaipėdos garsas – tai jūros ošimas... ar ošesys? Vėjas, bangos... Klasika!“

Vilniaus kraštas

Jonas, akivaizdu, negalėjo iš galvos išmesti tos dienos laidos filmavime matytos provokacijos: eksperimento, surengto Vilniaus krašto kebabinėse – nors ir nepanašu, kad liekno sudėjimo vaikinas būtų nuolatinis jų lankytojas: „Dabar man Vilnija pirmiausiai asocijuojasi su tuo, kad ten labai sunku surasti kebabinę! O garsas... turėtų būti koks nors rusiškas šansonų vakaras, ane, Rolai?“ Bičiuliui Rolandas atsakė energingai uždainavęs: „Kalinka, kalinka, kalinka maja...“

Telšiai

„Telšė! Dabar tas mietas mums asocijuojasi su mūsų redaktoriumi Titu, nes jis kilęs iš Telšių. Bet šiaip primena renginį viename boulingo klube, ten su Rolu grojome pirmą kartą būdami Telšiuose“, – prisiminė Jonas. 

Marijampolė

Pasirodo, kad Marijampolė – ypač svarbus ir lemtingas miestas Jono gyvenime. „Man Marijampolė pirmiausiai reikšia Jono piršlybas“, – pirmasis suskubo atsakyti Rolandas. „Taip, man irgi... Simutė (Jono žmona, grupės „Pinup Girls“ atlikėja Simona Nainė – past.) su vieno klubo vadovu paderino, kad aš ten pradėčiau važinėti ir groti jų vakarėliuose. Galiausiai sugalvojau, kad būtent Marijampolėje ir turėčiau jai pasipiršti... Tad ir dainą man Marijampolė visada primins tą, kuri per piršlybas grojo – tai buvo „U2” kūrinys „Beautiful Day”.”

Romantiškai pokalbį baigę didžėjai jau už kelių minučių linksmino publiką filmavimo aikštelėje – juos laidoje „Lietuvos supermiestas“ pamatysite jau sekmadienį 19.30 per LNK.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Laidos „Supermiestas“ filmavimas
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Laidos „Supermiestas“ filmavimas

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką