Dabar populiaru
Publikuota: 2012 vasario 10d. 23:38

Kokius išbandymus vaikinai skiria savo būsimoms merginoms

Vyras ir moteris
123RF nuotr. / Vyras ir moteris

Susitikinėjate su vaikinu jau pakankamai ilgai ir, manote, kad jau tikrai galėtumėte tapti jo mergina? Taigi kodėl jūsų išrinktasis vis dar neužklijuoja jūsų santykiams oficialios „etiketės“?

Viskas labai paprasta. Vaikinas paprasčiausiai nori įsitikinti, kad jūs jam esate tinkama mergina, todėl iš pradžių priverčia jus atlikti tam tikrus išbandymus. Kokie jie yra, jums atsakys cosmopolitan.com tinklalapyje pateikta vaikinų apklausa.

Jis kalbės apie savo buvusiąją

Galime lažintis, kad buvusi jūsų mylimojo mergina kuriuo nors metu vis tiek iškils. O kai jis pradės apie ją kalbėti, pasistenkite elgtis kuo ramiau, kitaip apie draugystę su juo galėsite tik pasvajoti.

Štai, pasimokykite iš 25 metų Miguelio patirties: „Kai pasakiau savo naujajai merginai Sarai, kad buvusioji man parašė elektroninį laišką, Sara mane apkaltino, kad aš vis dar jai neabejingas ir pareikalavo, jog nutraukčiau visus santykius su savo buvusiąja. Pamatęs tokią jos pusę, nusprendžiau su Sara išvis nesusitikinėti“.

Taigi, ką reikėtų daryti išgirdus mylimąjį kalbant apie savo buvusiąją? Reaguokite visiškai ramiai ir venkite bet kokių kaltinimų ar, juo labiau, ultimatumų, nes tokie veiksmai tik parodys, kad jaučiatės nesaugi.

Jis ateis pas jus neblaivus

Kai vaikinas po vakaro su draugais užeis pas jus ar grįš namo (jeigu gyvenate kartu) neblaivus, ką jūs darysite? Štai jums nedidelis dviejų klausimų testukas: a) aprėksite jį ir nusiųsite gultis ant sofutės, nusprendę jokiu būdu nepriimti jo į lovą; b) prieš guldydamos jį į savo lovą, iš pradžių duosite jam pavalgyti ir sugirdysite vaistų nuo galvos skausmo. Jeigu pasirinkote variantą b, jūsų vaikinas gali būti laimingas, kad rado tokią puikią merginą.

Štai 26 metų vaikino Willio pavyzdys: „Kai po geriausio draugo bernvakario aš prie savo merginos durų pasirodžiau visiškai girtas, Anne nepaprastai manimi rūpinosi. Todėl faktas, kad ji buvo tokia rūpestinga, mane užtikrino, kad net ir draugaudamas su Anne, aš galėsiu būti ramus dėl savo vakarų su draugais“.

Juk kiekvienas vaikinas nors retkarčiais nori pasilinksminti, nė kiek neabejojame, kad apie tą patį svajojate ir jūs, todėl leiskite jam nors retkarčiais ištrūkti iš jūsų pančių ir galėsite džiaugtis puikiais santykiais.

Jis pasiūlys „pažaisti“ lovoje

Iš tikrųjų kad ir ką jis pasiūlytų, gali būti, jog tai tik išbandymas – taip jis nori patikrinti, ar esate pasiruošusi eksperimentams, kurie kada nors (arba niekada, jeigu neprireiks) galėtų paįvairinti nusistovėjusią rutiną.

„Kažkada susitikinėjau su mergina, ir vos tik nusprendėme rimtai draugauti, mūsų santykiai staiga tapo platoniškais. Taigi nuo to laiko, prieš pradėdamas draugauti, aš visuomet „išbandau vandenis“. Kartais merginai nuperku itin seksualius apatinius arba pasiūlau jai sekso metu mane surišti, visa tai darau tik tam, kad pamatyčiau jos reakciją. Tikrai nenoriu vesti erotinių filmų žvaigždės, tačiau ieškau merginos, kuri būtų pasiruošusi eksperimentams“, – apie savo patirtį pasakoja 31-erių Arthuras.

Jis pasiūlys jums kartu vykti į gamtą stovyklauti

Taip vaikinas dažniausiai nori įsitikinti, ar jūs sugebate išgyventi gamtoje ypatingai blogomis sąlygomis. Įsivaizduokite – greitas maistas, riebaluoti plaukai, jokio makiažo ir nakvynė nešvariose stovyklavietėse...

Arba 29 metų Edo atveju, nakvynė aptriušusiame motelyje: „Mes su Jackie nusprendėme vykti į kalnus savaitgaliui. Tuo metu visi normalūs viešbučiai buvo užimti, todėl teko tenkintis baisiu moteliu. Jackie dėl to nė kiek nepergyveno, mes kalbėjomės visą naktį. Vis dėlto jeigu ji būtų elgusis kaip aikštinga gražuolė, mūsų santykiai ten ir būtų pasibaigę“.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką