Dabar populiaru
Publikuota: 2015 sausio 7d. 11:37

Komedija „Nepatyręs“ pagal premjerinio savaitgalio pajamas įveikė „Tadą Blindą“

Edita Užaitė ir Audrius Bružas komedijoje „Nepatyręs“
Petro Pienausko nuotr. / Edita Užaitė ir Audrius Bružas komedijoje „Nepatyręs“

Komedija yra pats populiariausias žanras Lietuvoje, rodo kino industrijos profesionalų tyrimai. Praėjusį savaitgalį tuo įsitikino visi, apsilankę šalies kino teatruose. Susidomėjimas naująja lietuviška komedija „Nepatyręs“ pirmąjį naujų metų savaitgalį buvo toks didelis, kad ne visiems norintiems pavyko jį pamatyti – nuo pat komedijos debiuto sausio 2 dieną kino salės visoje Lietuvoje buvo pilnut pilnutėlės. Bilietai į šį filmą mažesniuose miestuose ir dabar išpirkti kelioms dienoms į priekį.

Pagal premjerinio savaitgalio pajamas (592 tūkst. Lt) komedija „Nepatyręs“ pateko tarp trijų žiūrimiausių filmų Lietuvos kino istorijoje. Aplenkusi abi „Valentino“ dalis („Valentinas vienas“ per pirmąjį savaitgalį surinko 438 tūkst. litų, „Valentinas už 2rų“ – 351 tūkst. Lt) bei istorinį veiksmo filmą „Tadas Blinda“ (510 tūkst. Lt), naujoji komedija atsiliko tik nuo filmo „Moterys meluoja geriau. Kristina“ (637 tūkst. Lt) ir sąrašo lyderio „Redirected / Už Lietuvą!“ (928 tūkst. Lt).

Naujosios lietuviškos komedijos „Nepatyręs“ kūrėjai sako, kad jau pirmąjį savaitgalį filmą būtų pamatę gerokai daugiau žiūrovų, tačiau jam šalies kino teatruose buvo skirta kone dvigubai mažiau seansų negu lietuviškų filmų sąrašo lyderiams „Redirected / Už Lietuvą!“ ar „Moterys meluoja geriau. Kristina“. Taip atsitiko dėl to, kad keli paskutiniai kino teatruose rodyti lietuviško kino kūrėjų darbai nebuvo itin populiarūs, tad susidomėjimas lietuvišku kinu buvo nuslūgęs.

„Tačiau savaitgalį kino teatruose nusidriekė milžiniškos eilės. Komedija „Nepatyręs“ sugrąžino tikėjimą lietuvišku kinu. Po savaitgalio šiam filmui kino teatruose buvo skirta daugiau seansų“, – sako komedijos „Nepatyręs“ prodiuseris Mantvidas Žalėnas.

VIDEO: NEPATYRĘS (2015) 2'30 min. finalinis treileris: kas liks ant ledo šią žiemą?

Komedijoje „Nepatyręs“ pasakojama neįprasta trisdešimtmetį perkopusio Ramūno Jakučio (vaidina Audrius Bružas) meilės istorija. Ramūnas yra labai geras ir sąžiningas vyrukas, tačiau labai nekoks meilužis. Ir tai tikrai žino Vaidutė (Ineta Stasiulytė) – Ramūno gyvenimo meilė. Atstumtas jos, Naujųjų metų išvakarėse pagrindinis filmo herojus atsiduria Londone, kur sutinka striptizo klube dirbančią tautietę Dianą (Edita Užaitė). Ji apsiima išmokyti Ramūną atsipalaiduoti ir mėgautis gyvenimu.

Komedija „Nepatyręs“ pastatyta pagal Jono Chernicko Kanadoje sukurtą scenarijų. Šioje šalyje filmas ir buvo pirmiausia pastatytas: Toronto kino festivalyje jis buvo išrinktas geriausia 2013 metų Kanados komedija. Šmaikščiu scenarijumi netruko susidomėti kitos kino kompanijos visame pasaulyje – nuo Prancūzijos iki Pietų Korėjos. Lietuviška komedijos versija pritaikyta mūsų šalies aktualijoms, joje kūrybingai įpinta emigracijos tema. Tai savitas, originalus, drąsus, linksmas ir romantiškas filmas su pikantiškomis pamokomis bei subtiliais patarimais visiems, ieškantiems meilės.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Šiuolaikiškos studijos

Video

01:38
05:05
01:46

Esports namai

Susikurk savo vasaros namus su IKEA

URBAN˙/

Šaltibarščiai

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką