Dabar populiaru
Publikuota: 2019 spalio 17d. 21:22

Komedijos „Alkoholio biblija“ premjera sutraukė aktorius, atlikėjus ir seniai matytus veidus

Mindaugas Valiukas ir Valda Bičkutė-Valiukienė, Rūta Ščiogolevaitė ir Indrė Stonkuvienė, Inga ir Arūnas Valinskas
Renginio nuot. / Mindaugas Valiukas ir Valda Bičkutė-Valiukienė, Rūta Ščiogolevaitė ir Indrė Stonkuvienė, Inga ir Arūnas Valinskas

Ketvirtadienio vakarą „Domino“ teatre buvo švenčiama dviguba šventė. Gausiai susirinkusiems teatro bičiuliams pristatytos teatro naujovės ir surengta spektaklio su Justinu Jankevičiumi premjera.

Išgirsti naujienų ir pamatyti pirmąją sezono premjerą susirinko daugybė žinomų Lietuvos meno ir pramogų pasaulio atstovų: Arūnas Valinskas su žmona Inga Valinskiene, Indrė Stonkuvienė, Monika Linkytė, Marijonas Mikutavičius, Ineta Stasiulytė, Džiugas Siaurusaitis su žmona Lina Rastokaite, Valda Bičkutė su vyru, Giedrius Leškevičius, Liucina Rimgailė su vyru Tadu Rimgaila, Mindaugas Papinigis, Rimvydas Širvinskas, Simona Albavičiūtė ir kiti.

Susirinkę komedijos gerbėjai ir kviestiniai svečiai negailėjo ne tik juoko, bet ir nuoširdžių plojimų drąsiam šou, kurį režisavo Andrius Žiurauskas, o pagrindinius vaidmenis atliko talentingieji šoumenai Justinas Jankevičius ir Ramūnas Cicėnas.

Premjeros akimirkos – galerijoje:

Po premjeros režisierius Andrius Žiurauskas tvirtino, kad „tai vienas pačių įdomiausių mano darbų – atskleisti alkoholio paslaptis, kaip dar nebuvo padaryta niekur kitur, ypač kai faktų yra tiek daug ir tokių įdomių! Justiną su Ramūnu reikėjo rimtai stabdyti – kad šou nesitęstų penkias valandas!”

Interaktyvus šou „Alkoholio biblija“ – tai išskirtinis pasakojimas apie uždraustą vaisių, amžinąją pagundą ir neišsenkantį įkvėpimo šaltinį…alkoholį. Nuo neatmenamų laikų svaiginantys gėrimai – neatsiejama žmonijos istorijos dalis.

Renginio nuotr. /Spektaklio svečiai
Renginio nuotr. /Spektaklio svečiai
Renginio nuotr. /Spektaklio svečiai
Renginio nuotr. /Spektaklio svečiai

Justinas Jankevičius ir Ramūnas Cicėnas šiame šou meistriškai ir šmaikščiai atskleidžia įdomiausius gėrimų istorijos faktus, nuotykius ir atradimus. Kodėl išnyko dinozaurai, kuri šalis laimėjo alkolimpiadą, kuo garsūs Lietuvos miestų herbai ir ką mėgo gerti Bendžaminas Franklinas.

O svarbiausia – tiek alkoholinių gėrimų žinovams, tiek jiems abejingiems tautiečiams įrodo, jog saikingas ir atsakingas alkoholio ragavimas gali įkvėpti didiems darbams.

Premjeros akimirkos Vilniuje – galerijoje:

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

02:31
01:50
09:27

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką