Dabar populiaru
Publikuota: 2017 balandžio 27d. 21:20

Koncertas „United Voices“: gospelo chorų ir Donato Montvydo dainos bei parama „Jaunimo linijai“

Donatas Montvydas
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr. / Donatas Montvydas

Asociacija „Jaunimo taškas“ jau šeštą kartą surengė muzikinį paramos projektą „United Voices“. Čia skambėjo gyva gospelo muzika, o atvykę svečiai buvo kviečiami aukoti „Jaunimo linijai“.

Ketvirtadienio vakarą Kongresų rūmuose vykusiame koncerte „United Voices“ balsai jungėsi ne tik ant scenos. Svečiai čia atėjo su kilniu tikslu – aukojo emocinės pagalbos tarnybai „Jaunimo linija“.

Kasmet iškilmingame labdaros koncerte skamba būtent gospelo muzika. Šie metai – ne išimtis. Kongresų rūmuose savo pasirodymą surengė daugkartinis Amerikos gospelo chorų konkursų laureatas, pirmą kartą Lietuvoje koncertavęs choras iš Jungtinių Amerikos Valstijų „The Apostolic Church Sanctuary Choir“ bei Lietuvos edukologijos universiteto choras „UNITED Musica“.

Scenoje taip pat pasirodė bei su chorais keletą kūrinių atliko vakaro svečias, „Jaunimo linijos“ ambasadorius Donatas Montvydas.

Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Donatas Montvydas
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Donatas Montvydas

Donatas dar prieš pasirodymą scenoje 15min sakė, kad jam svarbi parama „Jaunimo linijai“, kuri sunkią akimirką jaunam žmogui gali ištiesti pagalbos ranką.

„Labai svarbu, kad jaunimas, apskritai žinotų apie tokią liniją. Nes yra daug desperatiškai ieškančiųjų pagalbos, tačiau nežinančių, kur kreiptis“, – sakė jis.

Paklaustas, ar pats neplanuoja tapti „Jaunimo linijos“ savanoriu ir atsiliepinėti į pagalbos prašančiųjų skambučius, D.Montvydas teigė, kad tokiems ketinimams kol kas sunkiai rastų laiko, o prie organizacijos rėmimo jis prisideda dainuodamas ir būdamas „Jaunimo linijos“ ambasadoriumi.

Apie muzikinį paramos projektą „United Voices“

Projekto tikslas – surinkti lėšų, kurios padėtų užtikrinti nenutrūkstamą „Jaunimo linijos“ darbą visą parą. Visos projekto metu surinktos lėšos bus skirtos savanorių pritraukimui, mokymui, koordinavimo išlaidoms bei tinkamų darbo sąlygų darbuotojams ir savanoriams užtikrinimui.

„Jaunimo linijos“ savanoriai kas dieną stoja į akistatą su jaunuolių priklausomybėmis, depresija, vienatve ir nežinia, patekus į sudėtingas gyvenimo situacijas. Atsiliepę į skambutį „Jaunimo linijos” savanoriai bet kuriuo paros metu gali padėti išsaugoti jauno žmogaus gyvybę, tačiau tam, kad kiekvieno iš jų skambutis pasiektų darbuotoją, reikalinga ir Jūsų parama.

„Jaunimo linijos“ skaičiavimais, vienas atsilieptas skambutis organizacijai kainuoja vieną eurą, tad kiekvienas projekto metu paaukotas euras gali išgelbėti dar vieną gyvybę.

Paaukoti galite:
Paramos fondas „Jaunimo linija“
Įmonės kodas: 302594405
Adresas: Naugarduko g. 34, 03228 Vilnius
El. paštas: info@jaunimolinija.lt
Tel.: +370 671 99309
Bankas: Nordea Bank AB Lietuvos skyrius Sąskaitos numeris: LT60 2140 0300 0243 2685 SWIFT kodas (jei pavedimas iš užsienio): NDEALT2X

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Gerumu dalintis gera
Ekspertai pataria

Video

14:48
01:05
00:43

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką