Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2018 vasario 15d. 21:35

Koncerte „Aš – dalis tavęs!“ Kaunas nusilenkė Liudui Mažyliui

Liudas Mažylis, Monika Linkytė, Merūnas Vitulskis
Aliaus Koroliovo / 15min nuotr. / Liudas Mažylis, Monika Linkytė, Merūnas Vitulskis
Lietuvos valstybės atkūrimo 100-metį Kaunas pradėjo švęsti jau šios sukakties išvakarėse – vasario 15-ąją. „Žalgirio“ arenoje buvo surengtas jausmingas ir nuotaikingas koncertas „Aš – dalis tavęs!“, kurį vedė Ignas Krupavičius ir Eglė Kernagytė-Dambrauskė.

Renginyje skambėjo dainos, tiek daug reiškiančios ir tam lietuviui, kuris dar gerai pamena okupacijos grimasas ir tam jaunam pasauliečiui, kuris Lietuvos istoriją gali surepuoti.

100-metį Kaunas pasitiko su Merūnu Vitulskiu, Juste Arlauskaite-Jazzu, „Šventiniu bankuchenu“, Jurga Šeduikyte, „El Fuego“, „Original Copy“, Monika Linkyte, „The Station“. Savo hitus atliko Ovidijus Vyšniauskas, Povilas Meškėla, Romas Dambrauskas ir Egidijus Sipavičius. Jiems pritarė Kauno bigbendas ir choristai.

Koncerto metu Valstybės atkūrimo šimtmetį švenčiantis Kaunas nusilenkė profesoriui Liudui Mažyliui. Jis buvo paskelbtas Kauno miesto Garbės piliečiu. Lietuvos valstybės atkūrimo dienos išvakarėse taip pat buvo apdovanoti įvairiose srityse reikšmingais darbais ir pasiekimais pasižymėję kauniečiai.

TAIP PAT SKAITYKITE: Profesorius Liudas Mažylis: „Kelią mums parenka aukštesnės jėgos“

Aliaus Koroliovo / 15min nuotr./Merūnas Vitulskis
Aliaus Koroliovo / 15min nuotr./Merūnas Vitulskis

Aliaus Koroliovo / 15min nuotr./Justė Arlauskaitė-Jazzu
Aliaus Koroliovo / 15min nuotr./Justė Arlauskaitė-Jazzu

100-mečio pasitikimo vakarą kiekvienas kaunietis galėjo tiesiogine prasme prisiliesti prie šio simbolinio skaičiaus ir jį nuspalvinti savo rankomis. O taip pat – padėkoti tiems, kurie kasdien kuria laisvą, šviesią, unikalią, stiprią ir klestinčią Lietuvą.

Kauniečiai kviečiami aktyviai dalyvauti ir kituose Vasario 16-osios ir Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo renginiuose. Jų programa šiemet – labai plati ir įvairialypė – nuo tradicinio iškilmingo minėjimo bei koncerto po atviru dangumi Vytauto Didžiojo karo muziejaus sodelyje iki unikalaus Šimtmečio šviesų festivalio ir teatralizuoto šou Istorinės prezidentūros sodelyje.

Visą išsamią kelių dienų programą galima rasti Kauno miesto renginių kalendoriuje internete.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

15MAX

SEB verslo augimo programa

01:31:00

Susigrąžink gyvenimo spalvas

Video

19:26
19:02
01:20

Esports namai

Maistas

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką