Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Koncerte „Pasidalink“ muzikantus suvienijo Andriaus Mamontovo daina „Būkim draugais“

Grupė „Pop Ladies“ ir Stasys Povilaitis
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr. / Grupė „Pop Ladies“ ir Stasys povilaitis
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Penktadienio vakarą Vilniuje vyko labdaringos akcijos „Pasidalink“ didysis koncertas, kuriame žvaigždės susibūrė dėl bendro tikslo: padėti skurstantiems. Intriguojančia koncerto staigmena taps Andriaus Mamontovo daina „Būkim draugais“, kurią kartu atliko ne tik scenos profesionalai, bet ir televizijos laidų vedėjai ir šokėjai.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Didžiajame „Pasidalink“ koncerte, kurį vesti patikėta Nomedai Marčėnaitei ir Rolandui Vilkončiui, visų laikų populiariausius muzikinius kūrinius atliko netikėti duetai, apjungiantys įvairių kartų mylimiausius atlikėjus.

Stasys Povilaitis scenoje dainavo su „Pop Ladies“, Radži – su Viktoru Malinausku, Sasha Song su Ovidijumi Vyšniausku. Retai televizijoje matomas Tomas Augulis šįkart pasirodė su grupe „ŠarkA“, Rafailas Karpis – su Evelina Sašenko.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Grupė „Šarka“
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Grupė „Šarka“

Savo paramą skurstantiems žinomi žmonės išreiškė drauge sudainuodami Andriaus Mamontovo kūrinį „Būkim draugais“. Dainos eilutes atliko Deividas Norvilas, Algirdas Kaušpėdas, Soliaris, Vudis, Juozas Liesis, Ilja Aksionovas, Eimutis Kvosčiauskas ir Juozas Gaižauskas, Ingrida Kazlauskaitė, Kristina Ivanova, taip pat prisijungė ir chorai, vaikų kolektyvai.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Koncerto „Pasidalink“ akimirka
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Koncerto „Pasidalink“ akimirka

„Kaip įžymusis „The Beatles“ personažas seržantas Pipiras, Andrius Mamontovas kovai su skurdu suvienijo geriausių Lietuvos atlikėjų kariauną. Suvirpindami mūsų širdis, menininkai ir muzikantai kaip niekas kitas gali padėti sutelkti išteklius visuomenės problemoms spręsti. Dar ir dar kartą įsitikinsime magiška muzikos ir solidarumo  galia“, - sako „Maisto banko“ vadovas Vaidotas Ilgius.

Dainai „Būkim draugais“ buvo nufilmuotas specialus vaizdo klipas, kuriame dainuoja net 21 garsenybė, prieš filmavimo kameras atsidūrusi įvairiose Vilniaus vietose. A.Mamontovas dainą pradeda prie sostinės Rotušės eglės, Vilma Čereškienė dainuoja miškelyje, ką tik iš JAV sugrįžusi Donalda Meiželytė – senamiesčio skersgatvyje. LNK laidų vedėjai – Lina Kairytė, Tomas Langvinis, Žygis Stakėnas, Paulius Skučas, Giedrius Leškevičius, Živilė Vaškytė vaizdo klipui įsiamžino savo darbovietėje – televizijoje.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Koncerto „Pasidalink“ akimirka
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Andrius Mamontovas

Labdaros telemaratoną „Pasidalink“ inicijuoja „Maisto bankas“, organizuojantis paramą maistu nepasiturintiems žmonėms. Norėdami prisidėti prie šios iniciatyvos, galite skambinti trumpuoju numeriu 1343 ir paaukoti 5 litus (1,45 euro).

Komentarai
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką