Dabar populiaru
Publikuota: 2013 liepos 16d. 10:49

Koncerto režisieriaus smūgis Raimondai Masiulytei: „Tau scenoje reikia specialaus apšvietimo ir didelių aksesuarų, kad būtum panaši į žmogų“

Raimonda Masiulytė
Asmeninio albumo nuotr. / Raimonda Masiulytė

Svoris – labai delikati tema. Ypač moterims. Kuomet balsingoji Raimonda Masiulytė pirmą kartą užlipo ant scenos, spauda aptarinėjo ne jos balso ypatumus, o... apvalumus. Tačiau optimizmu trykštanti dainininkė to neėmė į galvą ir į kritiką atsakydavo šypsena. Tačiau ir geležinė kantrybė turi ribas. Jas, Raimondos įsitikinimu, peržengė koncerto „Švęskime Pasaulio lietuvių vienybės dieną kartu“ režisierius, lietuvių bendruomenės Sankt Peterburge vadovas, profesorius Gintautas Želvys.

Apie šį įvykį dainininkė pirmadienį godojosi socialinio tinklo „Facebook“ grupėje „Feminizmas“. Ji parašė ilgą istoriją, kuri prasidėjo nuo gero noro – liepos 17 dieną dainuoti Pasaulio lietuvių vienybės dienai skirtame koncerte Kaune.

„Noriu pasidalinti, kas man nutiko. Mane gan stipriai sukrėtė vienas įvykis... Šiuo metu esu Lietuvoje, mėgaujuosi atostogomis, susitikimais su šeima bei artimiausiais draugais – tiesiog gerai leidžiu laiką ir dar nutariau dalyvauti Pasaulio lietuvių bendruomenių koncerte, skirtame paminėti Dariaus ir Girėno skrydžio per Atlantą 80-ąsias metines“, – pasakojimą pradėjo dainininkė, gyvenanti ir kurianti Dubline.

Pirmadienį įvyko pirmoji Raimondos ir kitų gabių pasaulio lietuvių repeticija.

Režisierius pradėjo dėstyti, kad jam ir taip sukeliu daug problemų, nes man „reikės specialaus apšvietimo, kuris nukreips dėmesį nuo kūno...“

Po jos pasirodymo režisierius, kuris, anot R.Masiulytės, „šiuo metu yra Rusijos gyventojas ir išvyko iškart po Lietuvos nepriklausomybės, nes nepritarė šiai idėjai“, paklausė, kuo ji ketina vilkėti. Dainininkei atsakius, kad juoda suknele žemiau kelių ir juodais aukštakulniais, režisierius šią mintį sukritikavo.

„Pasak jo, scenoje manęs nematyti, nes esu per mažo ūgio ir mane reikia „tempti į viršų“, todėl rytojaus rytui turiu gauti juodą, ilgą suknelę, o atvykti pas jį su ja turėčiau dar vienuoliktą valandą vakaro,  tuomet jis nuspręs, ar atrodau tinkamai eiti į sceną“, – toliau širdį liejo Raimonda.

Moteris pasakė, kad greičiausiai šio uždavinio atlikti nespės, mat vakare turinti koncertą Vilniuje. Tačiau režisierius buvo ne pėsčias ir į tokį Raimondos „priekaištą“ atsakė gana netaktiškai.

„Režisierius pradėjo dėstyti, kad jam ir taip sukeliu daug problemų, nes man „reikės specialaus apšvietimo, kuris nukreips dėmesį nuo kūno...“ Buvo ypač malonu tai išgirsti. Jis patarė nepamiršti bent dviejų milžiniškų aksesuarų, kurie „turėtų mane padaryti panašią į žmogų“. Tuomet jo perklausiau, ar visi bus apsivilkę juodai ir, jei taip, kodėl man niekas nepranešė apie tokį aprangos kodą? Tačiau jis teatsakė: „O, ar aš žinojau, kad tavo tokia figūra?! Ar aš žinojau? Būčiau žinojęs, bučiau parašęs“, – nemalonią istoriją pasakojo Raimonda.

Asmeninio albumo nuotr./Raimonda Masiulytė
Raimonda Masiulytė

Anot R.Masiulytės, tuomet ji net nesivargino aušinti burnos, tiesiog pakėlė rankinę „nuo apdulkėjusių Kauno muzikinio teatro grindų“ ir nukulniavo savais keliais.

„Mane pasivijo jo asistentė Sveta, kuri viso mūsų pokalbio su režisieriumi metu bandė jam kumščiuoti į šoną ir tildyti. Ji tikėjosi nuraminti mane tokiais žodžiais: „Nepykite, nekreipkite dėmesio, žinote, vyrai dažnai pasako nepagalvoję.“ Tiesa, apie muziką kalbant, tai režisierius liko ja patenkintas ir sakė, kad viskas gerai, jam didžiausią susirūpinimą kėlė, kaip paslėpti mano apkūnią figūrą, kuri, ko gero, čia yra netinkama scenai“, – apie savo nutikimą baigė pasakoti R.Masiulytė.

G.Želvio įžeista R.Masiulytė buvo nutarusi nebedainuoti Kaune trečiadienį vyksiančiame koncerte, tačiau vėliau apsigalvojo.

„Vis tiek dalyvausiu trečiadienį vyksiančiame Pasaulio lietuvių vienybės dienai skirtame koncerte. Airijos lietuvių bendruomenė nekalta dėl tokio režisieriaus elgesio, o man bus garbė atstovauti tokiai didelei bendruomenei“, – portalui Žmonės.lt sakė Raimonda.

Asmeninio albumo nuotr./Raimonda Masiulytė
Asmeninio albumo nuotr./Raimonda Masiulytė

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką