Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Konfliktas tarp gražuolių aptemdė „Misis Lietuva“ Velykas

„Misis Lietuva“ dalyvės lankėsi senelių namuose
„Lietuvos ryto“ TV nuotr. / „Misis Lietuva“ dalyvės lankėsi senelių namuose
Šaltinis: 15min
0
A A

Televizijos dienoraščio „Misis Lietuva“ dalyvės šv. Velykas šventė kartu su pagyvenusiais žmonėmis senelių globos namuose. Šį sekmadienį „Lietuvos ryto“ televizijos žiūrovai galės įvertinti, kaip pretendentėms į žaviausios šalies moters titulą sekėsi bendrauti su senjorais ir trumpam pavaduoti slauges, besirūpinančias sergančiais seneliais. Deja, šį psichologinį barjerą įveikusios dalyvės nesugebėjo sutramdyti per išbalsavimą įsižiebusio didelio konflikto.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Ketindamos surengti seneliams nors mažytę Velykų šventę, „Misis Lietuva“ gražuolės į Vilniaus Gerontologijos ir reabilitacijos centrą atvyko nešinos savo keptais pyragais ir pačių margintais kiaušiniais. Senjorai kartu su moterimis šoko, dainavo, rideno margučius, tačiau  projekto dalyvių dar laukė emocinis išbandymas.

Moterys sutriko dienos centre išvydusios sunkiai sergančius senelius. Jos kaip įmanydamos stengėsi senjorams dalinti šilumą ir dėmesį, valgydino ir žaidė su jais, tačiau pačios vos tvardė ašaras. 

„Moteris, su kuria man teko bendrauti, paėmė mano ranką ir nepaleido nei minutei. Tada nubraukiau ašarą. Čia juk gyvena tiek senelių, kurie kažkada turėjo šeimas, vaikus“, – įspūdžiais dalinosi kaunietė Žaneta Pikšilingienė.

„Misis Lietuva“ dalyvės per šventinę popietę sužinojo, kad pagrindinis jų apsilankymo tikslas – išsiaiškinti, ko labiausiai trūksta gerontologijos centrui. Moterys turės suorganizuoti labdaringą akciją ir surinkti lėšų būtiniausiai daiktams įsigyti.

Velykinė šventė virto audringu konfliktu, kuomet kelios dalyvės išrėžė karčią tiesą Renatai Narvilienei.  Moterys prieš kameras atskleidė, jog Renata po praėjusios laidos užsipuolė prieš ją balsavusias moteris. Dana Kuncevičiūtė be užuolankų Narvilienei pasakė, jog ji dviveidė ir arogantiška.

„Aš tavęs atrankoje net nepastebėjau. Mačiau tik šiltus ir mielus žmones“, – ši Danos frazė tarp moterų išprovokavo tikrą audrą. Danai puolė antrinti ir kitos dalyvės, kurios apkaltino Renatą nesugebėjimu toleruoti kritiką.

„Misis Lietuva“ žiūrovai šį sekmadienį turės progą artimiau susipažinti su moterimis ir dėl jų atskleistų kompleksų. Susitikime su klinikos „Grožio chirurgija“ specialistais dalyvės atvirai išsakė, dėl kokių trūkumų jos labiausiai išgyvena ir, ką norėtų pasitobulinti.

Šiltas susitikimas su seneliais, pasibaigęs moterų konfliktu ir ilgai slėptos svajonės – Velykų sekmadienį 20 val.10 min. „Lietuvos ryto“ televizijos laidoje „Misis Lietuva“.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką