Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Konkursas „Atrandu Lietuvą“ pratęsiamas. Laimėk palapinę, miegmaišį arba kuprinę!

Kiekvienas keliautojas kelyje susiduria su sunkumais
123rf.com nuotr. / Kiekvienas keliautojas kelyje susiduria su sunkumais
Šaltinis: Keliaukkitaip.lt
0
A A

Iki gruodžio 16 dienos vykęs konkursas „Atrandu Lietuvą“ pratęsiamas dar mėnesiui iki kitų metų sausio 15 dienos! Tad jei tik turi sukaupęs daug gražių įspūdžių iš kelionių per Lietuvą, siūlome tais įspūdžiais pasidalinti su skaitytojais rubrikoje „Pasaulis kišenėje“ ir laimėti kiekvienam keliautojui naudingus prizus: palapinę, miegmaišį arba kuprinę!

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!
Galbūt pagavai savo svajonių žuvį ilsėdamasis prie ežero, o gal atradai naują įdomų dviračių maršrutą, jojai žirgais, keliavai pėsčiomis, plaukei baidarėmis? Sutikai įdomių žmonių ir pašnekovų gyvenančių atokiuose Lietuvos kampeliuose, kurie papasakojo neįtikėtinų istorijų? Gal teko pagelbėti tvarkant parką ar paežeres? O gal tiesiog pavyko užfiksuoti susitikimą su miško žvėrimi ar užtikti neįtikėtinai didelį medį, akmenį ar gražią vietelę nacionalinio parko glūdumoje?
 
Jei į šiuos klausimus atsakai „Taip, ir dar daugiau“, tuomet projekto „Keliaukime kitaip!“  (www.keliaukkitaip.lt) komanda kartu su naujienų portalo „15min.lt“ rubrika „Pasaulis kišenėje“ kviečia Tave dalyvauti konkurse „Atrandu Lietuvą“
 
Trijų nugalėtojų laukia puikūs „Keliauk kitaip!” ir „Montis Magia“ įsteigti kelionių prizai: pirma vieta – palapinė, antra vieta – miegmaišis, trečia vieta – kuprinė. (Kelionių priemonių gamintojo ženklas – „Freetime“).
 
Kuprinė
Kuprinė
Miegmaiais
Miegmaišis
Palapinė
Palapinė
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Būtinai perskaityk visas taisykles ir jų laikykis. Jei manai, jog laimėti galėtum būtent Tu, tuomet:
 
1. Iki sausio 16 dienos atsiųsk redakcijai savo aprašytus atradimus kelionėse per Lietuvą ir pridėk nuotraukose užfiksuotus gražiausius vaizdus iš aprašomos vietos. O jei išvyką ar įsimintiną epizodą pavyko ir nufilmuoti, prisek prie teksto video filmuką. 
 
2. Pasakojimą su nuotraukomis siųsk elektroniniu paštu: atrandulietuva@15min.lt.
 
3. Rašinio formą gali pasirinkti pats, tačiau pagrindinė sąlyga – įtaigiai, originaliai ir glaustai aprašyta kelionių per Lietuvą akimirka, atradimas ar nuotykis. Pasakojime turi matytis, kuo Tau kelionė per Lietuvą buvo tokia ypatinga. Teksto ilgis 1-1,5 A4 formato lapo (standartinis šrifto dydis ir lygiavimas). 
 
4. Prie teksto prisek nuo 2 iki 10 nuotraukų iš aprašomos vietos, kelionės. Būtinai parašyk prierašus, kas vaizduojama nuotraukoje. Nuotraukos dydis neturėtų viršyti 1 MB.
 
5. Jei prisegsi filmuotą video reportažą, įvykį ar akimirką, atsimink, kad filmukas prieš tai Tavo paties turi būti patalpintas svetainėje youtube.com.
 
6. Siųsdamas pasakojimą su prisegtomis nuotraukomis ir galbūt video reportažu (neprivalomas), būtinai nurodyk:
  • Savo vardą, pavardę ir trumpai prisistatyk (ką veiki, kuo domiesi);
  • Savo telefono numerį ir el. pašto adresą (kad galėtume su Tavimi susisiekti);
  • Kokią/kokius Lietuvos kampelius aprašai tekste; 
7. Gražiausi pasakojimai bus publikuojami 15min.lt rubrikoje „Pasaulis kišenėje“ ir portale keliaukkitaip.lt. Prieš Kalėdas trys daugiausiai skaitytojų dėmesio ir „Like“ („Patinka“) paspaudimų teksto apačioje surinkę kūriniai bus apdovanoti prizais. 
Balsavimo pavyzdys. Daugiausiai Like'u surinkę konkurso dalyviai priea Kalėdas laimės prizus.
Balsavimo pavyzdys. Daugiausiai „Like'u“ surinkę konkurso dalyviai prieš Kalėdas laimės prizus.
 
 
Sėkmės!
 
Papildomos konkurso sąlygos:
 
1. Kūrinių autorius įsipareigoja užtikrinti, kad kūrinys bus originalus ir nepažeis jokių tretiesiems asmenims priklausančių turtinių ar asmeninių neturtinių teisių, taip pat atitiks bendras moralės nuostatas. Konkurso organizatoriai turi teisę redaguoti arba nespausdinti Rašinio, jei jis neatitinka konkurso dalyviams nurodytų konkurso sąlygų.
 
2. Konkurso laimėtojų pateikti kūriniai  bus publikuojami projekto „Keliauk kitaip“ www.keliaukkitaip.lt svetainėje ir  www.15min.lt  rubrikoje „Pasaulis kišenėje“. Kūriniai publikuojami nurodant autoriaus vardą, pavardę.
 
3. Laimėjimas pinigais neišmokamas.
 
4. Konkurso dalyviai siųsdami konkurso organizatoriams kūrinius neterminuotai perduoda konkurso organizatoriams visas autoriaus turtines teises į kūrinį. Kūrinys ir turtinės teisės bus laikomos perduotomis konkurso organizatorių nuosavybėn nuo kūrinių perdavimo (persiuntimo) konkurso organizatoriams ar vienam iš konkurso organizatorių.
 
5. Dalyvaudami konkurse patvirtinate, jog nėra pažeidžiamos autorių ar bet kurios kitos intelektinės nuosavybės teisės, taip pat užtikrinate, kad visi nuotraukoje pavaizduoti asmenys sutinka su jų atvaizdo viešu rodymu.
 
6. Konkurso organizatoriai pasilieka teisę netalpinti konkurso temos neatitinkančių, erotinio turinio, įžeidžiančių ar kitų, galinčių pažeisti kitų asmenų teises, nuotraukų bei publikacijų.
 
Projektą „Kompleksinė visuomenės informavimo ir švietimo apie saugomų teritorijų svarbą bei aplinkai palankų gyvenimo būdą programa ,,Keliaukime kitaip!“ finansuoja Europos  regioninės plėtros fondas pagal 2007-2013 m. Sanglaudos skatinimo veiksmų programą.
Keliaukkitaip.lt
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką