Dabar populiaru
Publikuota: 2009 gegužės 1d. 17:58

Konkurse „Grožio metamorfozės“ išrinktos gabiausios vizažistės (nuotraukos)

I-osios vietos laimėtojos Vilijos Pociūtės modelis
Baltijos grožio profesionalų asociacijos nuotr. / I-osios vietos laimėtojos Vilijos Pociūtės modelis

Ketvirtadienio vakarą Kaune vykusiame kosmetologų profesinio meistriškumo konkurse „Grožio metamorfozės“ septyniolika kosmetologių iš Kauno, Vilniaus ir Klaipėdos kolegijų, atrodo, stengėsi patvirtinti garsiąją rašytojo Fiodoro Dostojevskio frazę „Grožis išgelbės pasaulį“. Kompetentingos komisijos sprendimu, po pusantros valandos trukusios kovos, laurai atiteko dviem klaipėdietėms ir kaunietei.

Pirmąją vietą ir publikos simpatijų prizą laimėjusi Vilija Pociūtė iš Gargždų savo modeliui makiažą kūrė remdamasi Christian Dior mados namų tendencijomis. „Sukūriau grožio deivę, kuri yra drąsi, ekstravagantiška, įkūnijanti naujas formas“, – makiažą pristatė jaunoji vizažo specialistė.

Antrąja vieta džiaugėsi Jolanta Švabaitė iš Kauno, sukūrusi šiuolaikinės moters įvaizdį. „Mano makiažas atspindi „Formulės 1“ motyvus, – sakė J.Švabaitė, – idėją pasirinkau neatsitiktinai, nes šiuolaikinė moteris yra stipri, įdomi, skubanti, kartais – net šiek tiek vyriška“.

Trečiosios vietos nugalėtoja Klaipėdos kolegijos pirmakursė Evelina Drevinskaitė pasakojo, jog jos modelis persikūnijo į drugį – lengvą, žaismingą, elegantišką.

Sukūriau grožio deivę, kuri yra drąsi, ekstravagantiška, įkūnijanti naujas formas, – makiažą pristatė vizažo specialistė.

Pasak konkursą stebėjusios Baltijos šalių grožio profesionalų asociacijos prezidentės Vilmos Kelmelės, puiku, kad nepaisant sunkmečio, išlieka gražių renginių poreikis. „Įrodyta, jog patenkintas žmogus keičia požiūrį ir į jį supantį pasaulį. Todėl drįstu teigti, kad grožio profesionalai savo darbu žmonėms gali suteikti daug teigiamų emocijų ar net keisti jų gyvenimus“ – sako asociacijos vadovė.

Baltijos grožio profesionalų asociacijos nuotr./Konkurso akimirka
Baltijos grožio profesionalų asociacijos nuotr./Konkurso akimirka

V.Kelmelės įsitikinimu, Lietuvos kolegijos rengia tikrus grožio profesionalus, kurie vėliau tobulėja dirbdami ir mokydamiesi savarankiškai. „Kasmet mūsų šalies vizažistai, kirpėjai, kosmetologai ir kiti grožio pramonės atstovai skina laurus įvairiuose tarptautiniuose konkursuose, – pabrėžia asociacijos prezidentė. – Tokie konkursai kaip šis, jiems tampa puikiu atspirties tašku siekti karjeros aukštumų“.

Konkurso organizatorė, Visuomenės sveikatos katedros vedėja Žaneta Mickienė renginio metu išreiškė viltį, jog konkursas taps tradiciniu, ir kasmet vis daugiau studentų išdrįs pasitikrinti jėgas prieš žengiant į profesionalų pasaulį. Moteris pasidžiaugė, kad konkursą kasmet paremti sutinka verslo organizacijos, be kurių indėlio panašių renginių organizavimas būtų be galo sudėtingas ar net neįmanomas: „Esame ypatingai dėkingi partneriams, su kuriais sieja ilgametis bendradarbiavimas ne tik renginių metų – jie randa galimybių dalyvauti mokymo procese, organizuoja seminarus mūsų studentams “, – sakė Ž.Mickienė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Mano namas

Gaminkite protingai

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką