Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2020 gruodžio 2d. 12:05

Koronavirusas iš senjorų atėmė galimybę tapti žvaigždėmis: priežastis – dalyviai yra rizikos grupėje

„Lietuvos balsas. Senjorai“ finalo akimirka
LNK nuotr. / „Lietuvos balsas. Senjorai“ finalo akimirka
Pandemija jaukia ir televizijų planus – LNK eteryje turėjęs pasirodyti antrasis praėjusiais metais debiutavusio projekto „Lietuvos balsas. Senjorai“ sezonas bent jau šį sezoną transliuojamas nebebus. Nors vaikų ir suaugusiųjų šou versijos prisitaikant prie esamos situacijos yra toliau filmuojamos, ant scenos kviesti dalyvius nuo 60 metų šiuo metu pasirodė pernelyg rizikinga.

Visame pasaulyje populiaraus televizinio formato „The Voice“ versija, skirta dalyviams nuo 60 metų, Lietuvoje pirmąsyk transliuota 2019-ųjų pabaigoje.

Pirmo „Lietuvos balso. Senjorų“ sezono laimėtoju tąsyk tapo Gedeminas Jepšas. Po kurio laiko projektas įvertintas Nacionaliniuose lygybės ir įvairovės apdovanojimuose, čia pelnė prizą už televizinių stereotipų apie vyresnio amžiaus žmones laužymą kategorijoje „Geriausias amžius – mano amžius“.

LNK nuotr./„Lietuvos balsas. Senjorai“ finalo akimirka
LNK nuotr./„Lietuvos balsas. Senjorai“ finalo akimirka

Kadangi šou buvo sėkmingas ir žiūrimas, televizija uždegė žalią šviesą naujam ne tik įprasto „Lietuvos balso“, vaikų versijos, bet ir senjorų versijos sezonui.

Vasarą įvyko ir projekto atrankos, tebebuvo viltis, kad šou dar pavyks surengti. Mat tuo metu susirgimų koronavirusu skaičiai Lietuvoje nebuvo tokie dideli, net nebuvo privaloma dėvėti kaukių.

Vis dėlto galiausiai paaiškėjo, kad į „Lietuvos balsą. Senjorus“ atrinkti dalyviai galimybės pasirodyti ant scenos ir pabandyti savo balsu sužavėti mokytojų kėdėse sėdinčias muzikos žvaigždes kol kas vis dėlto neturės – dėl pablogėjusios pandeminės situacijos šou šį sezoną nuspręsta atšaukti.

„Projektą „Lietuvos balsas. Senjorai" šį sezoną atsisakyta rengti dėl siaučiančios epidemijos“, – 15min šią žinią patvirtino LNK televizijos atstovas spaudai Gediminas Malaškevičius.

Jis atskleidė, kad to priežastis – koronaviruso rizikos grupėje esantys dalyviai. Tuo tarpu tiek įprasto, tiek vaikų „Balso“ filmavimai, nors ir be žiūrovų, bet sėkmingai vyksta – šiuos projektus žiūrovai išvys po Naujųjų metų.

„Suprasdami, kad „Lietuvos balso. Senjorų“ dalyviai yra rizikos grupėje, ir mes negalime rizikuoti jų sveikata – tai būtų neatsakinga“, – tokį televizijos sprendimą 15min paaiškino G.Malaškevičius.

Ar senjorų „Balsas“ į eterį sugrįš kitą sezoną, kol kas neaišku – nežinia, kokia tuomet bus situacija šalyje, be to, būsimo sezono televizijos programų tinklelis dar nėra suplanuotas.

TAIP PAT SKAITYKITE: Projektą „Lietuvos balsas. Senjorai“ ir 10 tūkst. eurų laimėjo Monikos Marijos mokinys Gedeminas

TAIP PAT SKAITYKITE: Mirė „Lietuvos balsas. Senjorai“ dalyvis Vytautas Vitkauskas

TAIP PAT SKAITYKITE: Senjorės pasirodymas „Lietuvos balse“ įplieskė diskusiją: kodėl mokytojai atsisuko vos išgirdę dainą?

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

47:36
01:21:02

Adventur 2022

Maistas

URBAN˙/

Tik prenumeratoriams
Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką