Dabar populiaru
Publikuota: 2020 spalio 25d. 19:50

Koronavirusu sergantis A.Tapinas kreipėsi į nesisaugančius: aprašė naktis, kai laužo visą kūną

Andrius Tapinas
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr. / Andrius Tapinas

Šeštadienio vakarą žurnalistui bei laidų vedėjui Andriui Tapinui buvo diagnozuotas koronavirusas. Po nemalonių žinių žinomas vyras nusprendė pasisakyti – socialiniame tinkle pažėrė kritikos krepšinio sirgaliams ir visiems, kurie vaikšto nusismaukę kaukes.

„Ačiū visiems už gerus žodžius ir linkėjimus. Atsilaikysim ir viskas bus gerai.

Savijauta tokia vidutinė, užgulta nosis ir lengvas galvos skausmas, bet kaulų laužymas, visa laimė, praėjo ir šiąnakt jau galėjau normaliai miegoti. Ne ta patirtis, kurią norėčiau pakartoti.

Ir aš suprantu, kad medikų patarimai ir prašymai pasisaugoti jau visiems atsibodo ir mes pavargom nuo tos nuolatinės covidinės įtampos.

Bet visiems krepšinio sirgaliams arenose, visiems, kurie veržiasi į prekybos centrus ir vaikšto juose nusismaukę kaukes (nepatikėsit, bet Klaipėdos Akropolyje 80% tokių) ir visiems, kurie apskritai piktinasi, kad kaukės varžo jų laisvę, aš noriu pasakyti vieną dalyką:

Kol kas man tai buvo tik dvi naktys. Kai laužo visą kūną. Rankas, kojas, nugarą. Kai tu vartaisi ir vartaisi, keisdamas pozas, kad kaip nors rastum tą išganingą, kur bent penkias minutes neskaudėtų ir būtų nors kažkiek ramybės, kai geri tabletes, bet jos nieko nepadeda. Nei pirmą nakties. Nei antrą nakties. Nei trečią. Nei ketvirtą. Ir ryto sulauki tarsi tave būtų tris kartus pervažiavęs volas su itin neblaiviu piliečiu už vairu. Ir visai nelauki dar vienos tokios nakties.

Ir čia man dar kol kas yra viena švelniausių šito „draugo“ formų.

Bet neleiskit savo šventei sustoti. Tas netrukus būsiantis 1000 užsikrėtimų per dieną tikrai ne rodiklis.

P.S. Dar norėčiau pasakyti gerą žodį VRK ir joje dirbantiems žmonėms. Šiandien paskambinus ir paaiškinus apie situaciją, buvo sklandžiai ir greitai sudaryta galimybė balsuoti iš saviizoliacijos vietos“, – socialiniame tinkle rašo A.Tapinas.

Šeštadienį apie teigiamą koronaviruso atsakymą A.Tapinas iš pradžių pranešė socialiniame tinkle. 15min susisiekus su laidų vedėju, jis šias naujienas patvirtino ir patikino, kad iškart atšaukė visus renginius, kuriuose turėjo dalyvauti.

„Žinokit, jaučiuosi normaliai. Simptomai prasidėjo savaitės viduryje. Buvo toks gan neįprastas kaulų laužymas, kosėjimas. Pradžioje galvojau, kad tai, aišku, yra mano rudeniniai peršalimai. Šiais laikais gi vis tiek esi atsargus, tai labai džiaugiuosi, kad buvau atsargus, atšaukiau visus filmavimus.

Nevažiavau nei į Gargždus debatų vesti su P.Gražuliu ir R.Petrauskiene. Pasidariau testą ir šiandien gavau rezultatą. Kas yra įdomu, kad trys dienos buvo gan sudėtingos, o šiandien visai jau neblogai jaučiausi, tai net ir keista buvo gauti teigiamą rezultatą“, – prisipažįsta A.Tapinas.

Iš pradžių jis galvojo, kad tai buvo paprasčiausiais peršalimas, tačiau šios dienos testo atsakymas jo įtarimus paneigė. Tad ir izoliuotis jis ketina ne sostinėje, bet prie jūros.

„Izoliuosiuosi ten, kur ir praleidau visą savaitę. Nuo Vilniaus esu gan toli, prie jūros. Tai čia man yra visai logiška ir kažkaip įtartinai jaučiausi, kad galėsiu kelias savaites tikrai niekam nesirodyti akyse“, – apie tai, kur praleis izoliacijos laikotarpį, sakė laidų vedėjas.

15min pasiteiravus, ar turi įtarimų, nuo ko galėjo užsikrėsti, A.Tapinas atsakymo neturi.

„Žinokit, neturiu žalio supratimo. Nes tų kontaktų, puikiai įsivaizduojat, kad buvo per rinkiminę kampaniją, kiek mes turėjome debatų, gyvų pašnekesių, susitikimų. Aišku, galima pajuokauti, nes ne viena dešimtis žmonių pastebėjo, kai turėjau tiesioginį interviu su V.Uspaskichu, kaip jis kosėjo.

Tai praeina tos dvi savaitės ir man pasireiškia simptomai. Tačiau čia būtų labai ironiška, jei tai tiesa. Bet, aišku, tikimybė nėra didelė. Tikiuosi, kad Viktorui viskas yra gerai ir jis neturi jokio viruso. Neturiu supratimo ir turbūt nėra labai prasmės galvoti, nes mes puikiai suprantame, kad galime užsikrėsti absoliučiai bet kur“, – situaciją pakomentavo A.Tapinas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

30 geriausių restoranų

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką