Dabar populiaru
Publikuota: 2009 vasario 25d. 15:45

Kovo 4-ąją specialioje muzikinėje šventėje TV3 sveikins Kazimierus!

Kovo 4-ąją specialioje muzikinėje šventėje TV3 sveikins Kazimierus.
TV3 nuotr. / Kovo 4-ąją specialioje muzikinėje šventėje TV3 sveikins Kazimierus.

Kitą trečiadienį, kovo 4 dieną, 19.15 val. TV3 televizija sveikins visus Kazimierus ir Kazytes! Prasidėjus pavasariui prasidės ir išskirtinis nuotaikingas vardinių ciklas. Pirmieji žymūs varduvininkai ta proga bus pagerbti ir pakviesti į ypatingą koncertą, kurį ves Raimondas Šilanskas ir Violeta Mičiulienė.

„Kazimierinių šventė vyks kavinėje, svečius mielai globos pati šeimininkė Violeta Mičiulienė, TV3 žiūrovams pažįstama kaip teta Jadvyga iš sekmadieninio „Puikiojo šou“. Raimondas Šilanskas šįkart vaidins suktą žydelį, norintį vis ką nors mainyti. Nuotaikingi mainai prasidės nuo jo avies, kurią už savo dainą įsigis Rytis Cicinas“, – žada „Kazimierinių“ režisierė Jurga Pukenytė.

Trečiadienio vakarą specialiame TV3 „Kazimierinių“ koncerte netrūks nei šokių, nei dainų. Vardinių proga sveikinimų sulauks ne tik ūkio ministras Kazimieras Starkevičius, bet ir garsiausi šalies politikai – Kazimira Prunskienė, Kazimieras Uoka bei jų bendravardis Kazimieras Pėdnyčia. Juos dainomis sveikins Rytis Cicinas, Klarkas, Viktoras Malinauskas, Kastytis Kerbedis, Daina Bilevičiūtė ir kt.

Žiūrovus anekdotais ir pokštais linksmins ne tik Kazimierinių šeimininkas Raimondas Šilanskas, bet ir Juozas Zavaliauskas bei Apolonija Zizirskienė, šventėje pardavinėdama drabužius.

Sąsajų su Kazimierais šiame renginyje tikrai netrūks: K. Starkevičius į studiją ateis su sūneliu Kaziuku, ir šis pasižadės, kad jo sūnus taip pat bus Kazys, nes šis vardas jų šeimoje gyvuoja jau 100 metų!

Varduvininkus sveikinsiančio V. Malinausko sūnus, pasirodo, taip pat yra Kazimieras, o D. Bilevičiūtė savo vardadienį mini tą pačią dieną, todėl šelmiškoji dainininkė taip pat neliks be sveikinimų.

„Kovo 4-ąją ne tik savo vardadienį, bet ir gimtadienį švenčia Kazimieras Uoka. Ta proga jam bus padovanotas skaniausias Kazimierinių tortas“, – apie daugialypę šventę pasakoja jos režisierė J. Pukenytė.

Be to, didžiausia dovana varduvininkams bus būrėjos Vaivos pranašystės. Dar prieš laidą buvo surinktos visų Kazimierų tikslios gimimo datos – su valandomis – ir gimimo vietos. Pagal tai Vaiva išpranašaus jiems ateitį. Kas laukia žymiųjų Kazimierų ir ką populiarioji Vaiva papasakos panorusiam sužinoti savo ateitį estrados atstovui Ryčiui Cicinui, TV3 žiūrovai sužinos jau kitą trečiadienį, kovo 4 dieną, 19.15 val.!

Linksmas specialus Kazimierinių koncertas – kovo 4 dieną 19.15 val. per TV3!

Temos: 1 TV3
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką