Dabar populiaru
Publikuota: 2019 birželio 10d. 19:00

Krepšininkas Dainius Šalenga skyrybų byloje nebuvo kalbus, bet prabilo angliškai: „No comments“

Dainius  Šalenga teismo posėdyje dėl skyrybų su žmona
Vidmanto Balkūno / 15min nuotr. / Dainius Šalenga teismo posėdyje dėl skyrybų su žmona

Prieš metus krepšininko karjerą baigęs Dainius Šalenga po keturiolikos bendrų santuokos metų skiriasi su žmona Jolita Šalenge. Pirmadienį Vilniaus miesto apylinkės teisme įvyko parengiamasis posėdis dėl Šalengų santuokos nutraukimo.

Į posėdį atvyko tik D.Šalenga. Prieš posėdį jis nuo komentarų susilaikė. „No comments“, – angliškai replikavo krepšininkas. Prašymą skirtis teismui pateikusi J.Šalengė į parengiamąjį posėdį neatvyko, ieškovei atstovavo advokatė.

Po posėdžio paklausta, kodėl šalys į teismą nesikreipė bendru sutarimu, ieškovės advokatė tvirtino, kad yra tikslinami duomenys dėl poros turimo turto.

Vidmanto Balkūno / 15min nuotr./Inga Kudinavičiūtė - Michailovienė
Vidmanto Balkūno / 15min nuotr./Inga Kudinavičiūtė - Michailovienė

Pasibaigus posėdžiui D.Šalenga taip pat nebuvo linkęs atvirauti. Paklaustas, kodėl nusprendė pasukti skirtingais keliais, krepšininkas dabar jau lietuviškai atsisakė ką nors komentuoti ir tikino atsakysiąs tik į su krepšiniu susijusius klausimus.

15min žiniomis, D.Šalengą iš dalies tenkina žmonos ieškinys. Svarstant bylą bus sprendžiami klausimai dėl poros turimo turto: butų, žemės sklypų ir kiti su nekilnojamuoju turtu susiję klausimai.

15min primena, kad krepšininkas D.Šalenga ir J.Šalengė susituokė 2005 metų vasarą. Jiedu turi 11-metę dukrą.

42-ąjį gimtadienį šiemet atšventęs Dainius krepšininko karjerą baigė 2018-aisiais.

„Susiklostė natūrali situacija, nes šį sezoną neradau darbo ir tinkamų sąlygų, todėl nusprendžiau pasitraukti“, – savo sprendimą tą kartą komentavo D.Šalenga.

D.Šalenga teigė, kad norėtų likti krepšinio pasaulyje: „Norėtųsi krepšinyje kokį nors darbą susirasti, labiausiai domina trenerio pareigos. Baigiu dabar mokslus ir ši sritis mane domina, norėčiau pabandyti.“

Komentarai: 5

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Ekspertai pataria

Video

02:12
39:35
01:36

Visi į lauką!

Liaudies alus

Gera savijauta – tavo pasirinkimas

Namų šefas

Konkursas
Konkursas
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką