Dabar populiaru
Publikuota: 2015 gegužės 28d. 09:12

Krepšininkas Jonas Valančiūnas tapo labdaringos Aleksandro Pogrebnojaus kolekcijos modeliu

Jonas Valančiūnas
Roberto Raudonikio nuotr. / Jonas Valančiūnas

Beveik prieš du mėnesius dizaineris Aleksandras Pogrebnojus ėmėsi kilnios misijos. Specialiai Rimanto Kaukėno paramos fondui sukūręs stilingų marškinėlių ir suknelių kolekciją, jis ragino įsigyti jo kurtus drabužius ir taip paaukoti sunkiai sergantiems vaikams.

Prie šios idėjos palaikymo jau spėjo prisijungti ne vienas žinomas žmogus, tarp jų – garsūs sportininkai, pramogų ir šou verslo atstovai. Modeliu tapo ir krepšininkas Jonas Valančiūnas. Trečiadienį jis dalyvavo specialioje fotosesijoje, kurioje įsiamžino su dizainerio kurtais marškinėliais. 

„Jonui tikrai labai tinka šie marškinėliai, tačiau svarbiausia čia – idėja, solidarumas. Jono, kaip žmogaus, noras prisidėti prie gražios iniciatyvos. Taip juk daromas geras darbas“, – Žmonės.lt sakė A.Pogrebnojus. 

Jonui tikrai labai tinka šie marškinėliai, tačiau svarbiausia čia – idėja, solidarumas. Jono, kaip žmogaus, noras prisidėti prie gražios iniciatyvos. Taip juk daromas geras darbas

Krepšininkui fotografuotis teko ne pačiomis palankiausiomis sąlygomis – fotosesija buvo numatyta lauke, o tądien oras pasitaikė ypač lietingas. Tačiau lietuviškas klimatas neišgąsdino krepšininko ir net priešingai – nuotraukoms suteikė išskirtinumo. 

„Fotografavome Vilniaus dailės akademijos balkone. Nuotraukoje – krepšinio žvaigždė, o fone matyti Šv.Onos bažnyčia. Viskas susiję, viskas lietuviška, o ir lietus atspindi dabartinę vasarą“, – sakė dizaineris. 

Marškinėlius jis nusprendė išmarginti beveik prieš pusšimtį metų grafikės Birutės Žilytės ir Algirdo Steponavičiaus sieninės tapybos fragmentais, kurie puošė legendinę sostinės kavinę „Nykštukas“ ir darbu, kurį galima pamatyti Valkininkų sanatorijoje „Pušelė“ (2015-aisiais ši unikali sieninė tapyba įtraukta į valstybės saugomą nekilnojamojo kultūros paveldo sąrašą).

Kiekvieno dydžio kolekcijos drabužių išleista tik po 30 egzempliorių, jie parduodami prekybos centre „Panorama“ esančioje „Sportland“ parduotuvėje. 

Visos lėšos, gautos už parduotus A.Pogrebnojaus kurtus drabužius, yra skiriamos likimo nuskriaustiems, R.Kaukėno paramos fondo globojamiems, onkologinėmis ligomis sergantiems, vaikams. Už šiuos pinigus vaikams yra perkami reikalingi vaistai, suteikiama psichologinė pagalba, pildomos vaikų svajonės. 

A.Pogrebnojus planuoja į projektą įtraukti ir daugiau žinomų žmonių, tarp kurių galima tikėtis išvysti ir kitų pasaulinio garso sporto žvaigždžių.

Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Aleksandras Pogrebnojus pristatė labdaringą suknelių ir marškinėlių kolekciją
Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Aleksandras Pogrebnojus pristatė labdaringą suknelių ir marškinėlių kolekciją

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką