Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2020 01 06, 17:52

Krepšinio žvaigždė Ramūnas Šiškauskas – 4 vaikų tėtis: pasaulį išvydo dar vienas sūnus

Vienas garsiausių šalies krepšininkų Ramūnas Šiškauskas (41) prieš Kalėdas gavo vieną geriausių dovanų. Jo žmona Edita Vilniaus gimdymo namuose pagimdė dar vieną sūnų, praneša 15min.
Ramūnas Šiškauskas su žmona Edita
Ramūnas Šiškauskas su žmona Edita / Luko Balandžio / 15min nuotr.

Gruodžio 12-ąją sūnus papildė gausią Šiškauskų šeimą – Edita ir Ramūnas tapo jau ketvirto vaiko tėvais. Sūnus gimė gruodžio 12-ąją, Vilniaus gimdymo namuose.

„Esame labai laimingi. Tai tikriausiai geriausia Kalėdų dovana“, – 15min patvirtinęs žinią sakė garsus krepšininkas.

Jis atskleidė, kad šeima jau išrinko ir vardą. Sūnų pavadino Juliumi.

„Taip apsisprendėme, visiems tiko patiko, todėl ilgai nedvejojome“, – komentavo R.Šiškauskas.

Pajuokavus, kad šeima užaugins būsimą krepšinio kartą, Ramūnas juokėsi, jog tai ne jų rankose, bet tikrai jų nestabdys, jei nuspręstų rinktis tokį kelią.

Buvęs ilgametis Lietuvos krepšinio rinktinės žaidėjas su žmona taip pat augina tris vyresnius sūnus: trylikametį Matą, 10-metį Luką ir ir šešerių Jokūbą.

Kaip jau buvo rašyta, 2012-ųjų gegužės pabaigoje krepšininkas Maskvoje atsisveikino su krepšiniu ir baigė profesionalaus sportininko karjerą. Jos metu Ramūnas buvo tapęs Europos, Eurolygos, Lietuvos, Italijos, Graikijos, Rusijos čempionu.

„Sprendimą trauktis lėmė ir šeima. Tiesiog pajutau, kad atėjo laikas žengti į naują gyvenimo etapą. Dabar bus kiti rūpesčiai: vaikai, mokykla, šeima“, – sakė R.Šiškauskas.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką