Dabar populiaru
Publikuota: 2019 spalio 22d. 08:06

„Kristal“ pristatė naują įvaizdį: „Nesame šabloninė merginų grupė“

Grupės „Kristal“ fotosesijos akimirkos
Joe Black Photography nuotr. / Grupės „Kristal“ fotosesijos akimirkos

Joms nesvarbu, kaip jas vadina – „Kristal“ ar ex „Magnit“, svarbu tai, jog scenoje merginos jaučiasi kaip namuose. Šį sezoną grupė startuoja su pilnu repertuaru ir naujais įvaizdžiais. Merginos koncertuoja jau kuris laikas, tačiau, kaip pačios sako, dabar jos kaip vienas kumštis, jaučiasi stiprios ir žiūri viena kryptimi.

„Mes galime būti saldžios ir elegantiškos damos, dar galime būti pašėlusios rokerės ir tikrai nesikratome seksualių viliokių įvaizdžio. Užsakovai pasirinkdami norimą programą, gali pasirinkti ir mūsų įvaizdį, galbūt pritaikyti jį prie savo vakarėlio temos. Manau, kad mes puikai sujungiame muziką ir vaizdą, nes muziką ne tik smagu girdėti, scenoje turi būti visuma. Ką dainuojame, taip ir atrodome“, – kalbėjo Kristina Ivanova.

Joe Black Photography nuotr./Grupės „Kristal“ fotosesijos akimirka
Joe Black Photography nuotr./Grupės „Kristal“ fotosesijos akimirka

„Būdamos labai skirtingos, tiek išoriškai, tiek kaip asmenybės, tobulai papildome viena kitą ir grupėje sudarome tvirtą branduolį. Tai puikiai atsispindi ir scenoje, kiekviena lyg žinodama vaidina tam tikrą vaidmenį, todėl visoms kartu yra be galo komfortabilu“, – kalbėjo Julija.

„Atliekame labai įvairias programas, nuo klasikinės iki klubinės muzikos ar tam tikrų laikmečių muzikos kaip 90-ųjų stiliaus programa. Mūsų repertuare galima rasti ir lietuviškų hitų programą, kuri pagal užsakovo pageidavimą gali persipinti su legendiniais užsienio hitais. Dar viena naujiena šį sezoną – visas mūsų programas galima atlikti su profesionalių muzikantų grupe, kas koncertams prideda dar daugiau gyvumo ir naujo skambesio“, – kalbėjo Kristina.

Joe Black Photography nuotr./Grupės „Kristal“ fotosesijos akimirka
Joe Black Photography nuotr./Grupės „Kristal“ fotosesijos akimirka

„Labai džiaugiamės, kad šiais metais turėjome didelę šventę, tai Julijos vestuvės. Julija mums prasitarė, kad jaučia spaudimą dėl šeimos pagausėjimo tiek iš artimųjų, tiek iš žiniasklaidos atstovų. Tačiau galime jus nuraminti, Julija šiuo metu išties užimta nauju projektu, tačiau tai nėra šeimos pagausėjimas. Nuo šio sezono Julija startuoja projekte „Muzikinė kaukė“, kuriame galės išmėginti save įvairiuose vaidmenyse, girdėjau, kad gal net ir vyru reikės pabūti“, – kalbėjo grupės narė Donata.

„Mes labai džiaugiamės, kad su kiekvienais metais atrandame kažką naujo, nesame šabloninė merginų grupė, esame įvairiapusiškos ir labai džiaugiamės, kad visos trys žiūrime viena kryptimi, o kaip bus toliau, parodys tik laikas“, – šypsojosi Kristina.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

00:56
01:25
06:38

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką