Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kristina Brazauskienė atskleis tikrąją skyrybų su Vytautu Šustausku priežastį

V.Šustauskas ir K.Brazauskienė
Evaldo Šemiotos nuotr. / V.Šustauskas ir K.Brazauskienė
Šaltinis: 15min
0
A A

Vėlyvą vakarą savo namuose Turniškėse LNK laidos „Nuo...iki...“ žurnalistę Giedrę Talmantienę pasitikusi prezidento Algirdo Brazausko našlė Kristina Brazauskienė guodžiasi, kad dabar gyvena taip įtemptai, jog į namus grįžta tik pernakvoti. „Planai daug ką čia sutvarkyti kol kas tebelieka tik planais“, – sako našlė.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Viešas santykių aiškinimasis su A.Brazausko dukterimis, turto dalybos, politinės vedybos ir skyrybos su Vytautu Šustausku, anot K.Brazauskienės, ją išvargino.

„Norėčiau nuo visko atsiriboti ir pabėgti, – sako Kristina ir atveria ne tik savo namų duris, bet ir sielą. Ji parodo legendinę prezidento gintarų kolekciją, kuri, kaip sklinda kalbos, neva kažkur dingusi, atskleidžia amžinatilsy A.Brazausko testamento detales ir atvirauja apie santykius su prezidento dukromis.

K.Brazauskienė šiomis dienomis buvo šykšti komentarų apie ką tik įvykusias politines skyrybas su V.Šustausku. Dar neseniai viešai gyrusi ir negailėjusi komplimentų ubagų karaliui, žadėjusi su juo šturmuoti Seimą ir paversti ubagus turtuoliais, prezidento našlė netikėtai jį paliko – išstojo iš partijos ir nutraukė visus politinius saitus su V.Šustausku.

„Ji apsigalvojo per naktį ir mane metė“, – aiškino V.Šustauskas žurnalistams ir guodėsi negalėjęs dėl to net užmigti.

„Dabar pasakysiu, kas nutiko iš tikrųjų, ir kodėl aš dar vakare pranešiau Šustauskui, kad į partijos suvažiavimą neatvyksiu. Nenorėjau būti Trojos arkliu, vėliau įvešiančiu Šustauską į Seimą. Aš galiu pasakyti, kad mane suvedžiojo. Tik aš palikau“, – aiškina Kristina, kuriai įtarimų sukėlė ne tik V.Šustausko noras tapti jos pavaduotoju, bet ir grėsmė nebūti naujosios politinės jėgos pirmininke.

„Kai pamačiau, kad čia kažkokios srovės man nesuprantamos, aš suabejojau. Galvojau – jei aš nueisiu į tą konferenciją, tai pasiūlys ir mane, ir Šustauską. Aš gausiu 5 balsus, o jis 95. Pamaniau, kad mane pavers pajuokos objektu“, – pirmadienio vakarą 19.15 val. laidoje „Nuo...iki...“ atviraus K.Brazauskienė.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką