Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kristina Kaikarienė nesuskaičiuoja, kiek laiko jai yra draudžiama vairuoti automobilį

Foto naujienai: Brangiausias Kristinos Kaikarienės automobilis
zmones24.lt / Kristinos Kaikarienės visureigis
Šaltinis: 15min
0
A A

Teisme subliuško vestuvių planuotojos, muzikos prodiuserės Kristinos Kaikarienės bandymas pirma laiko atsiimti vairuotojos pažymėjimą, atimtą už pabėgimą iš avarijos vietos. Paaiškėjo, kad žinoma moteris net neturėjo šanso grįžti prie vairo, nes nesusivokė, kada ir kokiam terminui atimtos jos teisės.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Didelį, brangų ir prabangų visureigį išdidžiai vairavusi, bet teisių po smulkios avarijos ir pabėgimo iš įvykio ilgam netekusi 47 metų Kristina Kaikarienė teisme pakliuvo į gana kuriozišką situaciją.

Paprastai su skaičiais ir juolab datomis draugaujanti vedybų planuotoja šįkart nesuskaičiavo, kada ir kokiam terminui atimtos jos teisės. Nuo to priklauso ir galimybė prašyti išankstinio vairuotojos pažymėjimo grąžinimo.

Pareiškimą Vilniaus miesto 3-iajam apylinkės teismui dėl teisių grąžinimo pirma laiko K.Kaikarienė parašė dar pernai.

Pagal galiojančią tvarką, asmuo, iš kurio atimta speciali teisė valdyti transporto priemonės, gali kreiptis dėl jos grąžinimo praėjus pusei nustatyto nuobaudos termino.

Teisme paaiškėjo, kad šią ribą K.Kaikarienė peržengs tik kovo 24 dieną, todėl moteriai apskritai teko atsiimti pareiškimą ir ši byla liko nenagrinėta. Tiesa, tai, kad šiuo atveju visureigio šeimininkė paskubėjo, neužkirs žinomo plastikos chirurgo Vyginto Kaikario žmonai kelio bandyti dar kartą, vos tik sueis nustatytas terminas.

Andriaus Vaitkevičiaus/15min.lt nuotr./Eismo reguliuotojas
/Eismo reguliuotojas

15min.lt primena, kad K.Kaikarienė nubausta už tai, jog 2009 m. birželio 11 d. vairavo automobilį „Toyota“, kliudė kitą transporto priemonę bei pasišalino iš avarijos vietos.

Po kurio laiko kaltininkė buvo nustatyta, kelių policija surašė jai administracinio teisės pažeidimo protokolą.

Tų pačių metų rugpjūčio 27 d. nuobaudą vairuotojai skyrė teismas: 3 000 litų bauda ir draudimas 3 metus vairuoti automobilį. 

Nuobaudą skyrė teismas: 3 000 litų bauda ir draudimas 3 metus vairuoti.

Tačiau pažymėjimo iš K.Kaikarienės niekas neatėmė, nes pažeidėja pasinaudojo savo teise per nustatytą laiką apeliacine tvarka apskųsti jai nepalankų teismo nutarimą aukštesnės instancijos teisėjams.

Tik po to, kai 2010 m. rugsėjo 24 d. Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas galutine, neskundžiama ir iškart įsiteisėjusia nutartimi atmetė visas K.Kaikarienės pretenzijas, pradėtas skaičiuoti jos trejų metų teisių atėmimo terminas.

Aritmetika paprasta: K.Kaikarienei skirta nuobauda nustos galioti 2013 m. rugsėjo 24 d., o šio termino pusiaukelė yra po trijų savaičių –  kovo 24 d.

Teismas galėtų grąžinti K.Kaikarienei vairuotojo pažymėjimą pirma laiko tuo atveju, jei moteris motyvuotai paaiškintų, kodėl to nusipelnė ir dėl kokių aplinkybių dokumentas jai reikalingas.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką