Dabar populiaru
Publikuota: 2013 kovo 2d. 12:00

Kristina Kazlauskaitė apie „misių“ muzikinį pasirodymą: „Scenai neužtenka būti tik gražia“

 „Žvaigždžių duetų“ filmavimo akimirka
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr. / Sandra ir Saulenė Chlevickaitės, Vaida Grikšaitė-Černiauskienė, Gabrielė Martirosianaitė ir Ieva Gervinskaitė

Laidoje „Žvaigždžių duetai“ dalyvauja ne tik muzikos genijai, vokalo talentai, bet ir mados pasaulio pažibos. Laidos filmavime, kurį žiūrovai išvys šį šeštadienį, dalyviai pasirodė su šalyje žinomais žmonėmis. Seserys Sandra ir Saulenė Chlevickaitės į pagalbą pasitelkė tris Mis Lietuvas – Vaidą Grikšaitę-Česnauskienę („Mis Lietuva 2002“), Gabrielę Martirosianaitę („Mis Lietuva 2008“) ir Ievą Gervinskaitę („Mis Lietuva 2011“). Tiesa, merginų pasirodymas buvo kritiškai įvertintas komisijos narių.

Merginos į sceną žengė paskutinės ir atlikusios savo dainą atiteko komisijai į rankas. Nors visą vakarą dalyviams komisija negailėjo 10-tukų, penkioms misėms aukščiausią balą skyrė aktorius Ramūnas Rudokas, kelioms laidoms pakeitęs Merūną Vitulskį.

Laimai Lapkauskaitei, kuri su seserimis dar praėjusį kartą smarkiai apsižodžiavo, šį kartą kalbėti stengėsi kiek įmanoma korektiškiau. „Kiek daug gražių moterų Lietuvoje yra. Čia dainavo ansamblis ir reikia jį įvertinti. Gerbiant mergaites, kurios prisidėjo prie numerio negaliu rašyt mažiau nei 8“, – sakė „geležine ledi“ praminta komisijos narė.

Tiesa, kur kas karščiau kritikos bizūnais gražuoles pliekė aktorė Kristina Kazlauskaitė. Ji pabrėžė, kad negali meluoti apie puikų pasirodymą ir ditirambų dainuoti. Mat laidos filmavime buvo itin daug stiprių pasirodymų.

„Nenoriu meluoti ir šiandien buvo labai daug stiprių pasirodymų. Aš tikrai negaliu jums sakyti ditirambų. Jūs mergaitės esate  tikrai gražios, žavingos, gražuolės manekenės, bet scenai to neužtenka. Tai, ką aš mačiau buvo grožio konkursas, bet ne dainavimas, muzikinis pasirodymas. Norėtųsi,mergaitės, kad jūs truputėli daugiau scenoje parodytumėte“,  – žiebė aktorė.

Tiesa, tiek vienam pasirodymui prisijungusios gražuolės, tiek ir Sandra su Saulene tikino, kad labai jaudinosi prieš šį pasirodymą. Tačiau džiaugėsi, kad misės turėjo progą ir pasirodyti kartu, ir susitikti.

Primename, kad Žmonės.lt skaitytojai gali išrinkti savo porą, kuriai šį šeštadienį teks vienas papildomas balas.

 Žvaigždžių duetų filmavimo akimirka
„Žvaigždžių duetų“ filmavimo akimirka

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

02:04
25:37
01:22

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką