Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kristina Tarasevičiūtė: „Ne visuomet laimi geriausias“

Kristina Tarasevičiūtė
Dianos Šustrovos nuotr. / Kristina Tarasevičiūtė
Šaltinis: „Privatu“
0
A A

Tie, kurie sekmadieniais stebi projektą „Tu gali šokti“, puikiai žino, kad žaviosios balerinos Kristinos Tarasevičiūtės (23) tarp dalyvių jau nebėra.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Nors Kristina buvo komisijos narių numylėtinė, žiūrovai nusprendė nebeleisti jai tęsti kovos. „Ar būčiau projekte išlikusi, jei būtų balsavę ne žiūrovai, o komisija? Neįsivaizduoju, nes tai televizijos projektas. Tuo viskas ir pasakyta. Ne visuomet laimi geriausias“, – šypsosi mergina.

Kristina, kai savo rankose laikei bilietą, reiškiantį, kad patekai tarp keturiolikos projekto dalyvių, kaip jauteisi?

Buvau be galo laiminga. Ypač dėl to, kad bilietą gavau ne pačiu lengviausiu būdu. Atranka vyko tą pačią dieną kaip ir spektaklis, kuriame šoku. Išgyvenau didžiulį stresą, prašiau prodiuserių, kad man leistų pasirodyti vėliau. Man ne tik leido, bet ir įteikė bilietą. Nenusakomas jausmas!

Ar projektas nesujaukė Tavo gyvenimo? Juk ne tik šoki Vilniaus balete, mokai kitas merginas šokio meno, bet ir dirbi projektų vadove.

Oi, ne tas žodis kaip sujaukė. Aš netgi džiaugiuosi, kad iš projekto iškritau dabar, nes šiek tiek pailsėjusi galėsiu vėl kibti į darbus.

Vadinasi, prireikė poilsio?

O taip! Iškart pasiėmiau atostogas ir su draugais ilsėjausi gamtoje. Aišku, man, kaip šokėjai profesionalei, krūvis projekte buvo visiškai normalus, tačiau stebėdama kitus dalyvius, mačiau, kad jie jau sunkiai pakelia nuovargį. Fiziškai nėra taip sunku kaip psichologiškai, nes visiškai iškrinti iš normalaus gyvenimo, o juk mus dar spaudžia ir kiti darbai, ir mokslai.

Ar turėjai nuojautą, kiek laiko išsilaikysi projekte?

Aš žinojau, kad krisiu būtent tada, kai pradės balsuoti žiūrovai. Kodėl? Nes neturiu didelio draugų rato.

Galbūt koją pakišo tai, kad esi „Olialia“ mergaitė? Juk visuomenė yra linkusi galvoti, kad šviesiaplaukės – gana lėkštos ir mažai košės galvoje turinčios panelės.

Nemanau... Netgi atvirkščiai, tikiuosi, įrodžiau, kad ne visos „Olialia“ mergaitės yra kvailutės.

Kokios naudos pasisėmei dalyvaudama projekte?

Patirties. Būtent to, ko ten ir ėjau. Apie pergalę net minties nebuvo, nes puikiai žinojau, kad iškrisiu. Esu be galo dėkinga, kad patekau į šį projektą, nes iš jo gavau kur kas daugiau nei tikėjausi.

Ar iš likusių dalyvių turi savo favoritą?

Ne, nes visi, kurie liko, yra verti pergalės. To kiekvienam ir linkiu (šypsosi).

„Privatu“
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką