Dabar populiaru
Publikuota: 2017 vasario 4d. 18:53

Kristina Tarasevičiūtė pasipuošė iš 700 orchidėjų pagamintu vestuvinės suknelės nuometu

Parodos akimirka
Zitos Milkos nuotr. / Parodos akimirka

Šeštadienį Vilniuje parodos „Mūsų vestuvės“ dalyviai, išvydę įspūdingą 4 metrų ilgio nuometą, pagamintą iš 700 baltų Taivano orchidėjų bei kitų gyvų gėlių, iš nuostabos neteko amo.

Įspūdingo grožio nuometą pristatė žinoma balerina Kristina Tarasevičiūtė. Visus iki vieno sužavėjo ne tik pati idėja, bet ir jos išpildymas – atrodė, jog priešais stovi tiesiai iš pasakų karalystės nužengusi pati gėlių fėja.

Šį įspūdingą nuometą specialiai parodai „Mūsų vestuvės“ sukūrė žinoma floristė Inesa Borkovska kartu su „Švenčių dekoratorių ir floristų asociacijos“ nariais. Šį nuometą iš gyvų gėlių beveik dvi paras konstravo 6 merginos. Vien šio nuometo savikaina siekia per 500 eurų. Tačiau, kaip sako idėjos autorė ir iniciatorė I. Borkovska, tai idėja, kurią tikrai buvo verta įgyvendinti.

Zitos Milkos nuotr./Parodos akimirka
Zitos Milkos nuotr./Parodos akimirka

„Jau antri metai veikia „Švenčių dekoratorių ir floristų asociacija“, mes tam ir susikūrėme, kad kartu tobulėtume, mokytumėmės ir, žinoma, kurtume bei stebintume žmones. Mums patinka iššūkiai, originalūs, netikėti sprendimai, tad šis nuometas tik pradžia. Šiemet man norėjosi sukurti kažką ypatingo, naujo, kitokio, kas nustebintų parodos dalyvius bei būsimas nuotakas. Iš reakcijų ir komplimentų gausos supratau, kad mums pavyko tai padaryti. Labai džiaugiuosi ir dėkoju visai komandai, kuri tikrai paaukojo daug laiko ir energijos. Taip pat dėkoju nuometą pristačiusiai Kristinai Tarasevičiūtei, nuotakos įvaizdį kūrusiai profesionaliai vizažistei Natalijai Novai,“– kūrybiniu projektu džiaugėsi I. Borkovska. Prie nuometo priderinta dizainerės Aidos Kapočiūtės kurta suknelė.

Zitos Milkos nuotr./Parodos akimirka
Zitos Milkos nuotr./Parodos akimirka

Įspūdingo grožio bei dydžio gyvų gėlių nuometą galima apžiūrėti, o pageidaujant ir pasimatuoti, visą šį savaitgalį vykstančioje jau IX parodoje „Mūsų vestuvės“.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

26:48
01:44
23:52

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką