TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Kristina Zmailaitė: racionali meniška siela

Kristina Zmailaitė
Fotostudija OKTO.LT / Kristina Zmailaitė
Šaltinis: „Laima“
0
A A

Dainininkė Kristina Zmailaitė nesigaili tiek daug investavusi į mokslą. Bet pavydėtinas darbštumas ir įspūdingas jos gyvenimo aprašymas (studijos Vokietijoje ir JAV, stažuotės pas garsiausius pasaulio vokalo korepetitorius, vaidmenys operose ir koncertai įvairiose pasaulio šalyse) vis dėlto daro didesnį įspūdį užsieniečiams – ne lietuviams.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Į daugelį dalykų ji žvelgia ne kaip svajinga menininkė, o kaip nemažai gyvenimo išbandymų patyrusi realistė. Gal tai ir vyro, dainininko Edmundo Seiliaus, taupaus suvalkiečio, įtaka? Kristina juokauja, kad dar neaišku, kuris iš jų racionalesnis: kai statėsi namą, ji nuspręsdavo, kad geriau jau nusipirks tris maišus cemento nei septynias poras batų...

– Kristina, auginate šešiametę dukrelę Barborą. Daug dainininkų, svajojančių apie šlovę, besibastančių po pasaulį su vis naujais kontraktais, net pagalvoti negali apie šeimą, vaikus.

– O mes jau galvojame apie antrą vaiką! Barbora turi teoriją, kad sesė atsiras, jei mes daug bučiuosimės, tai vis nepamiršta apie tai paklausti... Ji tikra dovana mums abiem. Nes gimusi per mano gimtadienį, kuris – lygiai už devynių mėnesių po Edmundo gimimo dienos. Mūsų visų gimtadieniai 22 dieną – įdomus sutapimas. Pamenu, kai grįžome iš užsienio, pasklido piktų kalbų, kad ten neužsikabinome, todėl teko važiuoti namo. Tačiau priežastis buvo kita. Gyvenome svetur ne vienus metus ir ne vienoje šalyje. Džiaugiuosi, kad galėjome pabūti prestižinių mokslo įstaigų elite, dirbti su geriausiais pedagogais ir dirigentais, bet... Jei nutarsi daryti megakarjerą, šeimos tavo gyvenime nebebus. Kartą Edmundui vienas pasaulinę šlovę pasiekęs dainininkas ir vokalo pedagogas pasakė: „Žiūrėk, kiek žiedų su briliantais ant mano pirštų! Važinėju „Ferrari“, garaže stovi „Lamborghini“. Gyvenu viešbučiuose. Turiu krūvą pinigų. Bet tai ir viskas. Aš NETURIU nė vieno žmogaus, su kuriuo galėčiau praleisti Kalėdas.“ Mes sutikome labai daug tokių. Kol dainininkai labai jauni, pirmyn stumia euforija dėl atsiveriančių galimybių. O kas paskui? Senstant? Arba užgriuvus problemoms dėl balso? Jūs neįsivaizduojate, kiek daug vokalistų nusižudo, tik apie tai nekalbama.

– Dėl savo profesijos irgi turėjote daug ką ištverti?

– Mūsų abiejų gyvenime buvo daug muštro. Kartais dėl to jautiesi perėjęs tikrą pragarą. Privalai visą gyvenimą būti itin drausmingas – kad turėtum energijos ir būtum puikios formos. Kai esi žalias ir įstoji mokytis muzikos, dar nesupranti, kur atėjai ir kas tavęs laukia. Svarbiausi dalykai prasideda baigus mokslus. Gali būti puikiai pasirengęs, daug žadantis, bet kai pats pradedi kopti į savo karjeros kalną, gali per kokius penkerius metus susidėvėti, nuleisti sparnus ir tiesiog žlugti. Jei blaškysiesi. Reikia dirbti labai daug ir kryptingai.

Plačiau – naujausiame žurnale „Laima“.

„Laima“
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką