Dabar populiaru
Publikuota: 2012 rugsėjo 7d. 14:41

Kristinos Navickaitės-Tinos 35-asis gimtadienis – staigmenų kupina ir kelias dienas trunkanti šventė

Kristina Navickaitė-Tina
Viganto Ovadnevo nuotr. / Kristina Navickaitė-Tina

„Mano gimtadienis prasidėjo dar vakar ir tęsis iki šeštadienio ryto, jei ne ilgiau“, – džiugiai patikino šokėja ir LNK šokių projekto dalyvė Kristina Navickaitė-Tina, penktadienį švenčianti savo 35-ąjį jubiliejų. Nuolatos pasitempusi ir energija trykštanti šokėja patikino, kad ji pirmą kartą nusprendė paminėti savo gimtadienį ir jis, kaip tyčia, pilnas netikėčiausių staigmenų.

Kristina portalui Žmonės.lt prasitarė, kad turi nuostabių draugių būrelį, kuris jai sumanė suruošti kelias staigmenų kupinas dienas. Prietarais, jog gimtadienio iš anksto švęsti nevalia, netikinčios šokėjos gimtadienio fiesta prasidėjo diena anksčiau.

„Turiu neįtikėtinų draugių būrelį, kurios šią akimirką intensyviai su manimi švenčia. Matot, šventė prasidėjo dar vakar, o jos pasistengė prikviesti visokių smagių klaipėdietiškų ir ne tik veidų. Mes bariuke „Disco killers bar“ kaip ir pradėjome mano šventę. Jos metu filmavome linksmą vaizdo klipuką, kuriame chebrytė dainavo ir šoko. Jo premjera tikrai ateityje pasirodys, nes jis susijęs ne tik su mano gimtadieniu, bet ir su šokių projektu. Iš tiesų vakaras buvo neįtikėtinas, nes tiek dalyvaujančių ir aktyviai besilinksminančių žmogeliukų dar nebuvau mačiusi“, – ketvirtadienio vakaro įspūdžiais dalijosi jubiliatė.

Tačiau čia Kristinos pasakojimas ir šventė toli gražu nesibaigia. Moteris itin džiaugėsi, kad jos gimtadienis švenčiamas ne įprasta, vienkartine „baliuška“, bet kelias dienas. Tai, anot Tinos, labai geras būdas visiems norintiems suspėti į „sveikinimų traukinį“.

„Jau vakar gavau tiek daug rožių, kad vos jas visas parsinešiau namo. O šiandien viskas prasidėjo nuo gimtadieninių pusryčių ir šią akimirką turiu stilizuotą treniruotę, kiek suprantu, – juoko ir nuostabos balse nė neketino slėpti Kristina. – Vakaras kol kas viskas apgaubtas mistikos, bet, kiek supratau, mano mergaitės sugalvojo keltis į Juodkrantę. Ten mes žiūrėsime filmą per didelį ekraną, kuris turėtų mane kažkaip smagiai įkvėpti. Ten pasiliksime ir vakarieniauti. Jau dabar įsivaizduoju, kad būsime jaukiai įsisupusios į apklotus ir valgysime „Creme brulee“ desertus, o naktį grįšime namo.“

Kristina pasakojo, kad jai tokią, staigmenų kupiną gimtadienio šventę suorganizavo jos stilistė Olga Filatova Kontrimienė, o šventėje dalyvavo ne tik „Tina dance“ merginos, bet ir dabartinis Kristinos šokių partneris Tadas Rimgaila.

Šokėja patikino, kad ji šiandien gyvena malonioje nežinioje, mat jos gimtadienio planai – laikomi paslaptyje. Maža to, keičiasi kas valandą, tad ji net nespėjo išpakuoti dovanų.

„Tiesą pasakius, aš dar neišpakavau dovanų krepšelių, nes tikrai neturėjau laiko. Bet jei ir būčiau tai padariusi, kas juose – neatskleisčiau. Tebūnie tai intymu, pikantiška ir skirta tik man. Man iš esmės smagiausia, kad šią dieną mane aplanko žmonės, kurie tikrai nori su manimi pabūti, išgerti arbatos, vyno ar pakelti šampano taurę. Juos aš labiausiai ir vertinu. Man tai – didžiausia dovana“, – patikino Kristina.

Viktorijos Vaiavilaitės-Skirutienės nuotr./Kristina Navickaitė-Tina ir Tadas Rimgaila
Viktorijos Vaišvilaitės-Skirutienės nuotr./Kristina Navickaitė-Tina ir Tadas Rimgaila

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką