Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kristupus Baublys sapne vedėsi Aistę Pilvelytę į palėpę

Aistė Pilvelytė
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Aistė Pilvelytė
Šaltinis: 15min
0
A A

Sapnai – šio sekmadienio LNK „Auksinės savaitės blykstės" tema. Kad jie tikrai veikia mūsų gyvenimus ir gali net tarnauti kaip pranašai, tvirtino garsus šalies parapsichologas Vladimiras Azanovas.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Seniai matytas V. Azanovas „Auksinėje savaitės blykstėje" pasakojo savo neįtikėtiną sapną-regėjimą, kurį jis pamatė dar būdamas paauglys. Jis išvydo, kad gyvens Vilniuje, turės lietuvę žmoną ir mirs, nesulaukęs trisdešimties. Viskas išsipildė, išskyrus ankstyvą mirtį. Įveikęs sunkią ligą, Vladimiras pasakojo sudaręs sandėrį su Dievu: kad šis nepasiimtų jauno vyro pas save, bet už tai leistų gydyti kitus žmones. Parapsichologas įsitikinęs, kad tas pranašiškas sapnas padėjo jam pasukti gyvenimą kita linkme. "Auksinėje blykstėje" jis pasakojo, kaip padaryti, kad sapnai imtų tarnauti žmogui kaip pranašai, kad juose reikia ieškoti ženklų, sakančių mums, ką daryti.

Šeimos psichologas Gediminas Navaitis buvo skeptiškesnis. Jo nuomonė ne kartą kirtosi su parapsichologo Vladimiro Azanovo, praneša LNK.

„Auksinėje savaitės blykstėje" pasirodžiusi atlikėja Mia papasakojo sapną, kuris buvo jai pranašiškas. Paprašyti jį pakomentuoti, parapsichologas ir šeimos psichologas nupasakojo sapno prasmę skirtingai.

Vladimiras Azanovas pasakojo apie astralinius kūnus, apie tai, kad dainininkė galbūt iš tikrųjų pabuvojo kitame krašte, todėl dabar, nuvykus ten, kilo jausmas, jog ji ten jau lankėsi prieš tai.
Gediminas Navaitis čia neįžvelgė nieko paranormalaus ar mistiško. Šeimos psichologas tiesiog įvardijo tai kaip intensyvių svajonių rezultatą. Nors pati Mia buvo labiau linkusi tikėti V.Azanovo versija, kad kažkada ji buvusi jau Kretos saloje...

„Auksinėje savaitės blykstėje" dainavusi dabar itin daug žiniasklaidos dėmesio sulaukusi atlikėja Aistė Pilvelytė irgi prisipažino tikinti sapnais. Visų paslapčių neatskleidė, bet vieną nakties reginį, kuris vėliau įdomiai materializavosi, nupasakojo. Kadaise Aistė susapnavusi daug daug vabaliukų, o pabudusi, mąstė, ką galėtų jie reikšti. Po to paaiškėjo. Dainininkė buvo nusipirkusi loterijos bilietą ir laimėjo po tos nakties nemažą sumą pinigų. Tad nusprendė, kad tie vabaliukai turbūt ir buvo pinigėliai...

„Auksinės savaitės blykstės" vedėjas Kristupas Baublys bandė ištraukti ką nors dar iš pikantiškų Aistės sapnų, bet... nepavyko, tad teko pačiam prisipažinti, kad sapnavo žaviąją atlikėją, kaip jie už rankų susikibę lipo medinio namo laiptais į palėpę... Kuo tai baigėsi?

Mistika ir paslaptis, gaubusi LNK „Auksinės savaitės blykstės" filmavimą, paveikė ir grupės „Pikaso" vaikinus. Atlikėjai turėjo buvo parengę pasirodymą ant specialios pakylos, kuri turėjo jiems dainuojant suktis. Tačiau ši nejudėjo iš vietos. Po pusvalandžio bandymų teko dainą atlikti paprastai, stovint ant scenos.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką