Dabar populiaru
Publikuota: 2009 gruodžio 3d. 13:11

Krysko sesers vyras jau ieško antros lietuvės žmonos

Karinos Krysko sesers Evos vyras Najeebas Ghaoui
LNK nuotr. / Karinos Krysko sesers Evos vyras Najeebas Ghaoui

„Ji – aukso ieškotoja. Jai nerūpėjau nei aš, nei vaikai, tik mūsų šeimos pinigai. Ji nuolat prašydavo nupirkti ką nors prabangaus. Kad ir kailinius, kurių jai neatsakiau. Žinote kodėl? Todėl kad ji, kaip ir visos moterys – zirzt, zirzt, ir tu pasiduodi“, – atvirus kaltinimus žers garsiosios dainininkės Karinos Krysko sesers Evos vyras Najeebas Ghaoui.

Vos prieš kelias savaites kone visi dienraščiai mirgėte mirgėjo nuo atvirų, sutuoktinių vienas kitam mestų kaltinimų. Pirmoji į žurnalistus kreipėsi Eva, apkaltinusi vyrą jųdviejų vaikų pagrobimu ir išvežimu į Libaną, o taip pat smurtu. Najeebas skolingas taip pat neliko. Jis prabilo apie Evos nerūpestingumą vaikų atžvilgiu, rūpinimąsi tik savimi. Vis dėlto vyras prisipažįsta negalintis likti abejingas lietuvaičių grožiui, tad dabar ieškantis naujos žmonos.

„Ieškau lietuvės. Nebaisios, o tokios, su kuria galėčiau kurti naują šeimą“, – studijos svečius šokiruos Najeebas. Oficialiai su pirmąja žmona Eva kol kas neišsiskyręs vyras taip pat atskleis, kaip jis tikrina lietuvaites, norėdamas išsiaiškinti tikruosius jų tikslus: pinigai ar rimta draugystė.

„Tačiau tokių pigių kaip jūsų moterys kitur nėra. 90 proc. lietuvių yra aukso ieškotojos“, – tikins Najeebas. Studijos svečiai į tokius Najeebo žodžius sureaguos pašaipiai.

„Tai tik įžeisto vyro svaičiojimai, – kritikos nepagailės dizainerė Aušra Žvirblienė-Haglund, puikiai žinanti draugystės su svetimšaliu skonį. Moteris viešai prisipažins, kiek daug jai kainavo draugystė su švedu. – Nuvykus pas jį greitai išgirdau, kad jo šalyje esu tik dulkė. O nusprendusi jį palikti, šešerius metus kovojau dėl mudviejų dukters globos.“

Vis dėlto tai, kad ne viena lietuvė kimba prie užsieniečių tik dėl geresnio gyvenimo patvirtins ir Tango mokyklos Lietuvoje įkūrėjas Eduardas Gimenezas.

„Man iki šiol kraujuoja širdis prisiminus savo pirmąją meilę Lietuvoje“, – skaudančia širdimi atsidūsta Eduardas paklaustas, ką jis galvoja apie lietuvaites. Vyras į Lietuvą atvyko gūdžiais 1994-aisiais. Tuomet, kaip pats pasakoja, apsilankęs vienoje sostinės kavinių, susipažino su beprotiškai žavia mergina.

„Jos akys buvo mėlynos, plaukai šviesūs, o išvydus šypseną į širdį susmigo tūkstančiai adatėlių. Mūsų draugystė vystėsi lėtai, mes niekur neskubėjome, buvau labai įsimylėjęs, tačiau vieną dieną ji tiesiog dingo“, – pirmąją meilę prisiminė šokėjas.

Netrukus vyras po atkaklių paieškų merginą surado, ir, kaip pats sako, liko labai nusivylęs. „Ji man atvirai pasakė: „Jei nori su manimi susitikinėti, turėti gerą laiką, duok pinigų – 400 litų per mėnesį. Man juk reikia dirbti, kad gyvenčiau, negaliu su tavimi būti.“ Buvau labai įskaudintas, sugniuždytas, be to, tokie pinigai anuomet buvo labai dideli“, – laidoje „Valanda su Rūta“ atviraus E.Gimenezas.

Vis dėlto šiuo metu laimingą šeimą su lietuvaite sukūręs vyras tikina, kad lietuvių moterys yra nenusakomos. „Tai yra klasė. Jos aukščiau negu žmogus“, – susižavėjimo lietuvaitėmis neslėps Eduardas.

Šio vakaro laidoje „Valanda su Rūta“, kurioje šįkart bus diskutuojama apie lietuvių moterų ir užsieniečių santykius netrūks ir daugiau atvirų išpažinčių ir audringų akimirkų. Vestuvių planuotoja Diana Sugintienė papasakos apie užsieniečius, dalyvaujančius draugų vestuvėse, kuriuos jau pirmą viešnagės Lietuvoje dieną apspinta lietuvaitės. Tuo tarpu populiaraus sostinės klubo marketingo vadovė Jovita Jučaitė atvirai papasakos, kaip lietuvės medžioja užsieniečius.

„Ar iš tiesų mes užsieniečiams pamažu tapsime gražių, bet pigių moterų šalimi?“, – jau šį vakarą, 19.40 val., per LNK „Valanda su Rūta“ klaus laidos vedėja Rūta Mikelkevičiūtė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

00:10
24:14
00:49

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką