Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kulinariniai Lidijos planai

Lidija Rasutis
Žurnalo „Ji“ nuotr. / Lidija Rasutis
Šaltinis: Žurnalas „JI“
0
A A

Visa šildanti šypsena, gyvos akys, susitaršiusių šviesų plaukų kupeta ir skardus juokas – tokią Lidiją Rasutis pažįsta visi. Šiuo metu nutrūktgalvės Amerikos lietuvės mintys sukasi apie labai rimtą verslo planą.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Lidija, ką rezgate?

Jau kuris laikas man ramybės neduoda viena mintis (šypsosi). Noriu vesti autorinę kulinarijos laidą. Filmavimas galėtų vykti mano namuose. Čia viskas puikiai įrengta ir aš net žinau kampą, iš kurio kamera turėtų filmuoti. Gaminčiau įvairiausius patiekalus ir bendraučiau su laidos svečiais, kurie jaukiai sėdėtų prie baro su taure gėrimo ir pasakotų man įdomias istorijas.

Tai būtų kulinarinis pokalbių šou?

Panašiai, tik aš nebūčiau kaip visi žurnalistai ir netraukčiau iš pašnekovų skandalingų išpažinčių. Tai nebūtų klausimų ir atsakymų šou. Pašnekovai dalytųsi kelionių įspūdžiais, darbų planais. Gal iš anksto ir parengčiau kelis klausimus, bet laidos formatas turėtų būti laisvas ir neįpareigojantis.

Kalbate tariamąja nuosaka, kodėl neįgyvendinate savo sumanymo?


Dabar Lietuvoje labai sunkus metas, niekas nenori mokėti pinigų net už geriausias idėjas (šypsosi). Kalbėjausi su visomis televizijomis ir daugeliu prodiuserių, visi tik mąsliai palingavo galvas, kad prieš dvejus metus dėl mano laidos plėšytųsi kelios televizijos. O dabar, net man pačiai susiradus rėmėjų, su savo komanda nufilmavus ir sumontavus laidą, niekas negalėtų už ją sumokėti...

Jūsų idėjai teks palaukti geresnių laikų?

Dar pažiūrėsiu, pagalvosiu, kaip išspręsti šį klausimą. Turiu įvairių ryšių, gal kas ir pavyks, o kol kas rezgu dar kai ką (šypsosi).

Koks gi atsarginis planas?


Galėčiau rengti savotiškus kulinarinius mokymus–vakarėlius savo namuose. Susirinktų kelios moterys, gurkšnotume vyną ar kokteilius ir gamintume įvairiausius patiekalus.

Įsileistumėte į namus nepažįstamus žmones?

Ne visai, nes mano namuose daug daiktų, kuriuos galima greitai įsikišti į rankinuką ir išsinešti (šypsosi). Tie žmonės nebūtų iš gatvės, tai būtų draugų draugai, pažįstamų pažįstami ir pan.

Ar į šį kulinarinį vakarėlį reikėtų pirkti bilietą?

Manau, taip. Jis kainuotų 70–80 Lt, mokestis būtų imamas, nes maistu ir gėrimais pasirūpinčiau pati. Taigi žmonės ateitų kaip į smagius kulinarijos kursus. Kai kurias maisto gaminimo idėjas siūlyčiau aš, kitomis pasidalytų atėjusios moterys. Taip viena iš kitos daug išmoktume ir smagiai praleistume laiką.

Vėl tariamoji nuosaka...


Nežinau, ar mano vyras labai apsidžiaugtų grįžęs po darbo ir namuose radęs krūvą klegančių bobų (juokiasi). Kol kas tai tik sumanymai, bet gal kas nors ir pavyks.

Gal jus paveikė ekonomikos krizė, kad norite užsidirbti papildomų pinigų?

Man labai trūksta veiklos, kiek galiu į tą „Supertortą“ vaikščioti, reikia ką nors prasmingesnio veikti (šypsosi). Visgi meluočiau, jei sakyčiau, kad mūsų šeima nieko nepajuto...

Teko mažinti išlaidas?

Taip, dabar nebe taip dažnai vaikštau į grožio salonus darytis manikiūrų, pedikiūrų, šukuosenų. Taip pat vengiu išmesti maisto produktus. Ruošdama valgį, pirmiausia pažiūriu, ko turiu šaldytuve, ir sumąstau tokį patiekalą, kad papildomai pirkti reikėtų vos keletą ingredientų. Teko sumažinti ir kelionių skaičių.
 

Žurnalas „JI“
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką