Dabar populiaru
Publikuota: 2009 sausio 31d. 18:54

Kunigas sulaužė Edmundui Kučinskui žandikaulį

Edmundas Kučinskas
Sauliaus Žiūros nuotr. / Edmundas Kučinskas

Ketvirtadienį vakare Klaipėdos valstybiniame muzikiniame teatre rodyta populiari opera „Paryžiaus katedra“ liūdnai baigėsi Kvazimodo vaidmenį atlikusiai Lietuvos popmuzikos žvaigždei ir politikui Edmundui Kučinskui.

Kunigą vaidinantis teatro solistas Artūras Kozlovskis sulaužė dainininkui žandikaulį. Nepaisydamas traumos E.Kučinskas vakar teatre vėl traukė Kvazimodo arijas, rašo „Respublika“.

„Ketvirtadienio vakarą Muzikiniame teatre vaidinau Kvazimodą operoje „Paryžiaus katedra“. Ir prisivaidinau. Operos finale nuo scenos konstrukcijų nušokau per arti Kunigo – Artūro Kozlovskio. Šis rankoje laikė kryžių, kuris yra lyg koks kastetas, ir nematė, kad aš stoviu tiesiai jam už nugaros. Kunigas užsimojo, kad smeigtų kryžių sau į širdį, ir atbula ranka juo trenkė tiesiai man į veidą“, – pasakojo E.Kučinskas.

Dainininkas prisipažino, kad skaudėjo labai stipriai, net žiežirbos iš akių pasipylė. Tačiau jis sudainavo savo paskutinę ariją.

„Ar žiūrovai ką pajuto, nežinau, bet smūgį jie tikrai turėjo matyti. Peršvietus paaiškėjo, kad lūžo žandikaulis. Daktaras man jį sukabino. Šiandien vakare vėl vaidinsiu „Paryžiaus katedroje“. Opera yra anšlaginė, tad negaliu nedalyvauti. Labai apmaudu, nes manęs laukia ne tik šis vaidinimas, bet ir daugiau suplanuotų koncertų“, – apgailestavo E.Kučinskas.

Pasak klaipėdiečio, jis gali rinktis du gydymo variantus – mėnesį vaikščioti su specialiais įtvarais ar ryžtis operacijai, kuri jį iš rikiuotės išves tik trims dienoms. Pasak „Respublikos“, apsispręsti dainininkas žadėjo po vakarykščio vaidinimo „Paryžiaus katedroje“ – priklausys nuo to, kaip seksis dainuoti.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką