Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 kovo 23d. 09:00

Kūrėjų pora R.Jusionytė ir L.Marcišauskas: apie nelabai legalų pirmą bučinį ir labiausiai jaudinančią savybę

Dvejus metus draugaujantys „Ką darai, daryk gerai“ įkūrėja, laidų kūrėja Rasa Jusionytė ir „Youtube“ turinio kūrėjas Linas Marcišauskas vasarą planuoja surengti vestuves ir neslepia, kad apie ateitį kartu pradėjo kalbėti dar ankstyvoje santykių stadijoje. Pora laidoje „Ar pažįsti savo antrą pusę“ pasitikrino, kaip gerai vienas kitą žino, ir žiūrovams atskleidė, kuris inicijavo pirmąjį bučinį, bei paaiškino savo meilės kalbą.

Paklausti, kuris iš judviejų dažniau sako myliu, Rasa ir Linas nurodė vienas kitą. Tačiau abu išskiria, kad meilei išreikšti turi kitokį būdą nei kiti.

„Mes kartais paskambiname vienas kitam ir pasakome: „Žinai, pagalvojau, kad labai tave myliu“, – sako R.Jusionytė. – Mūsų nuomone, žmonės turi skirtingas meilės kalbas, todėl mes labiau vertiname mažus dalykus kiekvieną dieną, atsižvelgiame, kaip ir ką vienas dėl kito padarome, kad nusiųstume meilės signalą.“

Prisiminusi santykių pradžią, pora išduoda, kad pirmą bučinį inicijavo Linas. O jis, pasirodo, buvo ne itin legalus, kaip prasitaria Rasa.

„Mes įsmukome naktį į uždarytą teatrą, užsilipau ant scenos, atsisėdau, o Linas prisipažino, kad daugiau ištverti nebegali. Buvo faina, daug bučiavomės. O kai vėliau ėjau pro apsauginį, jis man labai šypsojosi. Tik paskui supratau, kad jie turbūt turi kameras, kurios ir tamsoje gerai filmuoja“, – prisimena R.Jusionytė.

Porą metų draugaujantys Rasa ir Linas šiandien jau planuoja vestuves, tačiau abu sutartinai sutinka – daugiau laiko tam skiria Rasa. Tiesa, pora turi specialistus, padedančius jiems tvarkyti reikalus.

„Pradėjusi bendrauti su vestuvių planuotojomis, supratau, kiek čia yra darbo, nors mes norime visiškai paprastų vestuvių. Mes turime gamtoje vietą, nenorime balių, bet net ir organizuojant paprastą šventę yra ką veikti“, – sako R.Jusionytė.

Poroje daug pavydesnė yra Rasa, kuri tikina, kad Linu itin pasitiki, tačiau pati yra linkusi nuolat viską komunikuoti, tad kartais ji to paties tikisi ir iš savo partnerio.

„Kad ir ką bedaryčiau, aš viską transliuoju, papasakoju. O Linas labiau yra katinas, kuris vaikšto vienas“, – aiškina R.Jusionytė.

Rasa ir Linas džiaugiasi, kad ne karantino metu jie dažnai eina į pasimatymus ir tą moka labai gerai daryti. Laidų kūrėja pasakoja, jog tuo metu visada pasipuošia, apsivelka suknelę, o L.Marcišauskas jai dažniausiai atneša gėlių.

Pora laidoje taip pat atskleidė, kuris pirmas prakalbo apie vaikus, išskyrė tris juos siejančius dalykus, o Linas prisipažino, kokia Rasos savybė jį labiausiai jaudina.

Visą laidą žiūrėkite įraše:

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Mėgaukis šiandien

Talentingi vaikai

Video

22:31
01:16
06:39

Esports namai

Sveikos ir gražios kojos

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką