Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 gruodžio 3d. 10:25

Kuršėnuose nušvito ypatinga Kalėdų eglutė, sveikino ir D.Zvonkus su Stano

Kuršėnų Kalėdų eglė
Manto Skudrickio nuotr. / Kuršėnuose įžiebta Kalėdų eglė
Gruodžio 2-ąją, ketvirtadienį, Kuršėnų miestas pradėjo šventinę kelionę į šv. Kalėdas – išpuoštame mieste buvo įžiebta eglutė, miestas nušvito įvairiaspalvėmis girliandomis, atidarytas Kalėdų senelio namelis, po miestą pradėjo kursuoti Kalėdomobilis, džiuginantis vaikus ir suaugusiuosius.

Kuršėnų miesto šventę pradėjo Kalėdų senelis ir smurfai, burtažodžiais įžiebę nuostabią Kuršėnų Kalėdų eglutę. Ji šiemet iš tiesų ypatinga – su šviečiančių girliandų skraiste, keičianti spalvas, puošianti miestą, džiuginanti miesto gyventojus ir svečius. Pilną žmonių Lauryno Ivinskio aikštė džiaugėsi, kad šiemet pasirinkta labai puošni eglutė.

Susirinkusius pasveikino Šiaulių rajono meras Antanas Bezaras. Savivaldybės vadovas palinkėjo džiaugtis gražiai išpuoštu šv. Kalėdoms miestu ir sveikiems sulaukti gražiausių metų švenčių. Susirinkusius pasveikino ir kiti šventės svečiai. Šventės metu buvo įteikti Šiaulių rajono jaunimo apdovanojimai ir Šiaulių rajono savivaldybės mero Antano Bezaro padėkos už savanorystę, pilietinę veiklą, mokslo pasiekimus.

Daugybė žmonių traukė nuostabiai šviečiantis tiltas, jį puošiantys šviečiantys Zodiako ženklai, kurių autorė – Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijos dailės mokytoja Žyginta Ivanavičienė. Bibliotekos vasaros skaitykloje, šeimos, vaikai net eilėje laukė, kad galėtų nusifotografuoti su baltu meškučiu gražiai papuoštoje aplinkoje.

Po miestą pradėjo važinėti šviečiantis, šventiškas Kalėdomobilis. Įspūdingai apšviestas Kuršėnų dvaras, Kultūros centras, kurio prieigose įsikūrė ir Kalėdų senelio namelis, o jame – gražiai pasipuošęs ir geraširdis Kalėdų senelis. Kultūros centro kiemelyje sukurtos puikios kalėdinės dekoracijos iš rogučių, eglučių ir žaislų.

Šventę vainikavo atlikėjų Deivido Zvonkaus ir Stano koncertas bei Ventos upės saloje nuostabiu vaizdu pagal P. Čaikovskio baleto „Spragtukas“ Gėlių valso ir kitas įsimintinas melodijas miestą nušvietę šokantys fejerverkai.

Daugiau eglės ir papuoštų Kuršėnų akimirkų – galerijoje:

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

SEB verslo augimo programa

47:36
01:21:02

Adventur 2022

Maistas

Tik prenumeratoriams

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką